Scitec Nutrition Hot Blood No-Stim orange juice

1×375 g, výživový doplnok

Nielen prehodnotený. Nielen obnovený. Sprístupnili sme to ľuďom s neznášanlivosťou kofeínu! Cvičenie nie je len práca. Cvičenie je zábava. Milujeme, ako nám koluje krv v žilách, ako neporovnateľný svet železa nasáva a my len stále tlačíme až do úplného vyčerpania. Toto je pocit, ktorý nás ženie ďalej!

21,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Scitec Nutrition Hot Blood No-Stim orange juice 1×375 g, výživový doplnok

X021700

Hlavný popis produktu

Poskytnete oddanosť, odhodlanie. Dáme vám Hot Blood! Bohužiaľ, Hot Blood Hardcore nie je pre každého, pretože stimulanty, ktoré obsahuje, znemožňujú konzumáciu tým, ktorí sú na ne citliví.

Do teraz! Teraz je k dispozícii verzia Hot Blood bez stimulantov – je bezpečná pre ľudí citlivých na kofeín a obsahuje všetko ostatné, čo Hot Blood Hardcore obsahuje!

Hot Blood No-Stim podporuje vaše telo počas fyzicky náročných alebo vysoko intenzívnych tréningov, pretože 3 g kreatínu v produkte je vedecky dokázané, že zvyšuje výkon pri sekvenčných, krátkotrvajúcich a vysoko intenzívnych cvičeniach, ako je silový tréning alebo intervalové kardio! *

Vitamín B6 a niacín prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy. * Chróm sa podieľa na normálnom metabolizme makroživín. * Biotín sa podieľa na normálnych metabolických procesoch produkujúcich energiu. * Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. * Folát, vitamín B12 a vitamín A prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného systému. *

* Vedecky podložené tvrdenia schválené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

**Vitamín B6 a niacín prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy

*** Vitamíny C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.