Sanicor StopVir

1×15 ml, nosový sprej

Značka: SANICOR
Prípravok vytvára v nosovej dutine prostredie s nízkym pH, ktoré je nepriateľské pre vírusy a na nosovom epiteli vytvára ochranný povlak. Týmto spôsobom nosový sprej zabraňuje rozmnožovaniu vírusov a rozvoju ochorenia.
8,39
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 29,90 €
8 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X46414 ADC

Prípravok vytvára v nosovej dutine prostredie s nízkym pH, ktoré je nepriateľské pre vírusy a na nosovom epiteli vytvára ochranný povlak. Týmto spôsobom nosový sprej zabraňuje rozmnožovaniu vírusov a rozvoju ochorenia. Prípravok tiež čistí nosovú dutinu a súčasne odplavuje patogény. Zvyšuje vylučovanie hlienu a jeho oddelenie od nosovej dutiny a má priaznivý účinok na podráždenú nosovú sliznicu.

Spôsob použitia

Fľaštičku pred použitím dobre pretrepať. Odstrániť ochranný uzáver. Držtať fľaštičku zvisle a najskôr aktivovať pumpičku tak, že sa niekoľkokrát silno stlačí, napr. do vreckovky. Fľaštičku držať zvislo a zaviesť rozprašovač do nosovej dierky. Zľahka sa nadýchnuť a 3x vstreknúť, zakaždým do inej časti nosovej dutiny. Opakovať postup v druhej nosovej dierke. Po použití rozprašovač očistiť a nasaďiť späť ochranný uzáver.

Aplikovať 4x denne 3 vstreky do každej nosovej dierky. Medzi jednotlivými dávkami dodržovať odstup 4 hodiny. Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov používať nosový sprej ešte 2 dni po odznení príznakov.

Upozornenie: Prípravok môžu používať tehotné a dojčiace ženy. Nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Zvýšený výtok z nosa po aplikácii je normálny. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Vyvarujte sa kontaktu s očami. Nepoužívajte prípravok, ak je fľaštička alebo rozprašovač poškodený. Používajte s opatrnosťou ak máte imunitnú nedostatočnosť. Ak sa u Vás počas používania vyskytnú iné vedľajšie účinky alebo ak sa zhoršia príznaky počas používania, prestaňte prípravok používať alebo sa poraďte so svojím lekárom. Ak príznaky pretrvávajú dlhšie ako týždeň, obráťte sa na svojho lekára.