Rýchlovarná kanvica Adler AD 1347 STRIX čierna

Značka: ADLER

Moderná a štýlová 1,7-litrová rýchlovarná kanvica Adler AD1347 sa hodí do každej kuchyne

49,99

O produkte: Rýchlovarná kanvica Adler AD 1347 STRIX čierna

c6db47e7-1f30-4de2-ac37-a67cfdcf1265

Hlavný popis produktu

Moderná a štýlová 1,7-litrová rýchlovarná kanvica Adler AD1347 sa hodí do každej kuchyne. O jej bezpečnosť sa stará ochrana zabraňujúca zapnutiu kanvice naprázdno, automatické vypnutie po prevarení vody a bezpečnostný riadiaci systém STRIX. Funkčnosť zvyšuje stabilná základňa a prehľadný ukazovateľ hladiny vody. Kanvica má maximálny výkon 2200 W a je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, čo z nej robí majstrovské riešenie, pokiaľ ide o rýchle varenie vody. Štýlový kúsok do Vašej kuchyne!

Charakteristika a technické údaje:
Rýchlovarná kanvica
Bezpečnostný riadiaci systém STRIX
Objem: max. 1,7 litra, min. 0,5 litra
Základňa otočná o 360°
Ľahko čistiteľné ploché vykurovacie teleso
Indikátor hladiny vody so stupnicou
Puzdro z nehrdzavejúcej ocele
Úplne odnímateľné veko pre jednoduché čistenie
Automatické vypnutie po prevarení vody
Ochrana proti varu nasucho
Tepelná poistka
Kompaktná základná doska s úložným priestorom pre kábel
Dĺžka napájacieho kábla: 75 cm
Farba napájacieho kábla: čierna
Výkon: nom. 1850 W, max. 2200 W
Napájanie 220-240 V, 50/60 Hz
Rozmery produktu: 23,0 x 13,0 x 26,0 cm
Hmotnosť produktu: 1 kg

Kanvica má maximálny objem 1,7 litra a minimálny 0,5 litra, takže je vhodná pre jednu osobu aj veľkú rodinu, bez obáv z vysokých účtov za elektrinu. Jedno prevarenie vody vám umožní pripraviť viac nápojov. Indikátor hladiny vody so stupnicou pomáha kontrolovať množstvo vody, kontrolka signalizuje prebiehajúci proces ohrevu.
Ploché výhrevné teleso z nehrdzavejúcej ocele je oveľa bezpečnejšie a ľahšie sa čistí. Úplne odnímateľné veko uľahčí nalievanie vody a vďaka 360° otočnej základni je kanvica ideálna pre pravákov aj ľavákov. Ide o ideálny produkt pre ľudí, ktorí hľadajú pohodlné riešenia do kuchyne, ale zároveň oceňujú moderný štýl.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.