Rýchlovarná kanvica Adler AD 1345 biela STRIX

Značka: ADLER

Rýchlovarnú kanvicu dnes nájdete vo väčšine kuchýň

75,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Rýchlovarná kanvica Adler AD 1345 biela STRIX

04d55e10-3b94-4231-a257-0adf795fb35f

Hlavný popis produktu

Rýchlovarnú kanvicu dnes nájdete vo väčšine kuchýň. Vďaka rôznym funkciám, zaujímavým projektom a dizajnu si môžete produkt prispôsobiť svojim osobným referenciám a štýlu zariadenia miestnosti. Moderná 1,7-litrová kanvica Adler AD1345 má dvojplášťové prevedenie, ktoré zabráni nechcenému popáleniu. O jej bezpečnosť sa stará ochrana zabraňujúca zapnutiu prázdnej kanvice, automatické vypnutie po prevarení vody a bezpečnostný riadiaci systém STRIX. Funkčnosť zvyšuje stabilná základňa a čitateľný LED displej. Má maximálny výkon 2200 W a dvojité steny, vďaka čomu je šampiónom v rýchlom varení vody. Regulácia teploty varenia kanvice AD1345 a funkcia udržiavania teploty vám zabezpečia vždy dokonalý a nespálený čaj. Bezpečnostný riadiaci systém STRIX, chladný kryt a dotykový LED panel odlišujú toto zariadenie od iných modelov dostupných na trhu. Kanvica Adler AD1345 je zariadenie s futuristickým vzhľadom, ale s množstvom praktických technických riešení. Kuchyni v modernom i tradičnom štýle dodá charakter a výrazne zmení každodennú prípravu kávy a čaju.

Charakteristika a technické údaje:
Rýchlovarná kanvica s LED displejom a reguláciou teploty
Bezpečnostný riadiaci systém STRIX
Kryt na dotyk chladný
Objem: max. 1,7 l, min. 0,5 l
Vysokokvalitné ploché vykurovacie teleso z nehrdzavejúcej ocele
Dvojstenné puzdro
Dotykový displej
Automatická ochrana proti varu bez vody
LED displej zobrazujúci aktuálnu teplotu
Zvukový signál pri spustení a po prevarení vody
Nastaviteľná teplota varenia 40 °C / 55 °C / 80 °C / 90 °C / 100 °C
Funkcia udržiavania teploty 40 °C / 55 °C / 80 °C / 90 °C
Funkcia udržiavania teploty max .24 hodín
Vnútorný indikátor hladiny vody
Automatické vypnutie
Základňa otočná o 360°
Priestor pre uskladnenie napájacieho kábla
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Dĺžka napájacieho kábla: 75 cm
Príkon: nom. 1850 W, max. 2200 W
Rozmery produktu: 26,0 x 22,0 x 16,0 cm

Kanvica Adler AD1345 má ochranu proti varu bez vody, no pozornosť by mala upútať práve možnosť regulácie teploty. Môžete si zvoliť varenie vody až na 40, 55, 80, 90 a 100 stupňov Celzia. Vďaka tomu si uvaríte aromatické bylinky, zelený, biely, červený a čierny čaj, čím maximalizujete ich chuťové a zdravotné vlastnosti. Funkcia udržiavania teploty na 40, 55, 80 a 90 stupňoch Celzia vám umožňuje pridať horúcu vodu do kávy, džúsov alebo iných nápojov bez prevarenia vody a väčšej spotreby elektrickej energie. LED displej vás informuje o aktuálnej teplote vody v kanvici a funkcia jej udržiavania funguje 24 hodín.
Kanvica pojme až 1,7 litra vody, čo pomôže pripraviť nápoje pre celú rodinu. Plochý ohrievač je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a bude vám slúžiť roky. Dvojstenné puzdro zníži riziko popálenia a zvukový signál pri spustení a po prevarení vody je doplnkom, ktorý pomáha kontrolovať prevádzku zariadenia.
Vnútorný indikátor hladiny vody zabráni pretečeniu a automatické vypnutie kanvice znamená, že počas čakania na zovretie vody môžete vykonávať iné činnosti. Otočný stojan je perfektný pre pravákov aj ľavákov a dĺžka napájacieho kábla 75 cm umožňuje umiestniť kanvicu kdekoľvek na pult. Priestor pre napájací kábel zvyšuje estetiku zariadenia.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.