Revolution X Petra XOXO paletka očných tieňov

1×1 ks

Značka: REVOLUTION
Predstavujeme ti Revolution paletku x Petra XOXO. Paletka obsahuje 36 teplých aj studených tónov, ktoré sa medzi sebou skvele dopĺňajú a dajú sa krásne kombinovať ruka v ruke s matným a metalickým finišom.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
15,49
Doprava zadarmo

O produkte

X57700

Druhá spolupráca s českou blogérkou @PetraLovelyHair po veľmi úspešnej paletke X Petra je tu! Predstavujeme ti Revolution paletku x Petra XOXO a pár slov priamo od Petry Pre veľký úspech obojstranného konceptu je paletka znovu znakom maximálneho využitia priestoru, praktickosti a nekonečných možností a nápadov pre tvoje líčenie. Paletka obsahuje 36 teplých aj studených tónov, ktoré sa medzi sebou skvele dopĺňajú a dajú sa krásne kombinovať ruka v ruke s matným a metalickým finišom.

Veľký výber nude farieb rôznej intenzity ti zaistí tvoje každodenné líčenie. Naopak svoju výraznosťou a neprehliadnuteľnosťou dominujú v paletke tiene vo farbe fialovej a modrej, ktoré sa stali trendom tohto roka. Susediace tiene v kovovo sivej a striebornej farbe pre dokonalé dymové oči zaznamenávajú v tomto roku comeback a stavajú sa do popredia vedľa aktuálnych trendy fialových a modrých farieb.

Svojim prepracovaným výberom a kombináciou farieb je paletka vhodná pre všetky farebné typy, hoci už budeš tvoriť ľahké, či výrazné líčenie. A ak by si chcela svoj makeup s Petrou ešte viac zdokonaliť, máme tu pre teba ďalšie dva produkty do kolekcie navrhnuté v spolupráci s Petrou - kontúrovaciu a rozjasňujúcu paletku na tvár a súpravu dvoch tekutých rúžov ​​a lesk na pery. Tešíme sa na tvoje looky s paletkou x Petra XOXO, či s celou kolekciou na našom Instagrame @xobeauty_sk a @makeuprevolutionczsk. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.