Regálik zdravia

Zoradiť podľa
1×500 g, chia semienka so šalviou
Chia semienka sú potravinou, ktorá pochádza z Mexika a oblasti Strednej Ameriky, kde má ich konzumácia a použitie históriu starú už niekoľko tisíc rokov. Sú výborným zdrojom vitamínov, minerálov a mastných kyselín, potrebných pre Vaše telo.
1×250 g, sušené ovocie
Konopné semienka sú zdrojom kompletnej bielkoviny. Obsahujú dôležité minerály, vitamíny a omega3 kyseliny. Prísun omega3 je dôležitý pre každého človeka. Sú skvelým doplnkom vyváženej a pestrej stravy. Chuťovo pripomínajú oriešky. Ideálne pre aktívnych športovcov.
1×1000 g, himalájska soľ
Himalájskou soľou plne nahradíme bežnú kuchynskú soľ. Pochádza z himalájskej horskej oblasti a preto je to najčistejšia forma soli. Ťaží sa ručne v baniach vo forme kryštálov bez ďalšieho spracovania, teda je 100% prírodná. Okrem kuchyne je výborná do kúpeľa, na inhaláciu, vyplachovanie, kloktanie alebo na obklady.
1×250 g, prášok z ovocia
Pri komplexnom pohľade nájdeme v moringe vitamíny a množstvo minerálov. Moringa je taktiež zdrojom 46-tich prírodných antioxidantov. Jej listy obsahujú prevažne flavonoidy a karotenoidy. Čaj z listov moringy sa považuje za účinnejší zdroj antioxidantov ako iné bylinné čaje a dokonca zelený čaj.
1×250 g, sušené ovocie
Slnečnicové semienka obsahujú cenné antioxidačné a protizápalové látky. Zlepšujú hojenie rán, majú pozitívny efekt na srdce a cievy a pomáhajú znižovať krvný tlak.
1×250 g, sušené ovocie
Prírodné kokosové lupienky majú vďaka svojej vynikajúcej chuti a aróme široké využitie. Môžeme ich pridávať do dezertov, ovsených vločiek, kaší, čajov, smoothie, koktejlov alebo priamo konzumovať ako pochúťku.
1×500 g, kokosové maslo
Kokosové maslo chutí fantasticky, obsahuje všetky cenné živiny z kokosu a je vhodný na rôznorodé využitie. 100% prírodný produkt, bez pridaného cukru a soli.
1×250 g, prášok z ovocia
Sladkovodná riasa spirulina obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny a je bohatým zdrojom bielkovín a vlákniny. Bielkoviny v spiruline podporujú rast a udržanie svalovej hmoty a normálneho stavu kostí.
1×250 g, sušené ovocie
Kešu orechy natural sa získavajú šetrným lúpaním tvrdého puzdra orieškov. Počas spracovania nedochádza k tepelnej úprave. Bez prísad a konzervantov.
1×500 ml, olej
Extra panenský kokosový olej je lisovaný za studena z dužiny zrelých kokosov. Kokosový olej je výbornou ingredienciou do zdravej studenej i teplej kuchyne. Má lahodnú chuť a je perfektná náhrada všetkých tukov na pečenie, varenie alebo vyprážanie. Neobsahuje žiadny cholesterol a neprepaľuje sa. Ľudia, trpiaci alergiou na mlieko ho môžu používať ako náhradu masla.