Purina Cat Chow Special Care Hairball

1×15 kg, granule pre mačky

Kompletné krmivo pre mačky, ktoré vďaka prírodným surovinám a kvalitným zložkám zaručuje uľahčené vykašliavanie chlpov a celkovú ochranu zdravia Vašej mačky.

U dodávateľa, doručenie do 7 dní
60,39
Doprava zadarmo

O produkte: Purina Cat Chow Special Care Hairball 1×15 kg, granule pre mačky

X82494

Hlavný popis produktu

Kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé mačky.

Bez ohľadu na dĺžku a hustotu srsti má väčšina mačiek problémy s trávením a vylučovaním trichobezoárov (chumáčov chlpov v tráviacom trakte). K tomu dochádza počas starostlivosti o srsť, keď sa mačke olizuje srsť a v jej žalúdku sa vytvorí zhluk zlepených chlpov. Tieto zhluky môžu spôsobiť zvracanie, rôzne črevné problémy a problémy s trávením a vstrebávaním živín vo všeobecnosti.

Veterinári a odborníci na výživu mačiek spoločnosti Purina vyvinuli Purina Special Care Hairball Control, špeciálne krmivo bohaté na prírodnú vlákninu, ktoré pomáha tráviacemu traktu spracovať a odstrániť chlpaté gule a zároveň poskytuje dospelým mačkám kompletnú výživu.

Deklarované vlastnosti v 1kg: Bielkoviny - 330g , Tuky - 140g , Popol - 75g , Vláknina - 55g , Vlhkosť - 7,5% , Vápnik - 12g , Fosfor - 11g , Meď - 12mg/kg Vitamíny Vitamín A - 20 000m.i./kg Vitamín D3 - 1 500m.i./kg Vitamín E - 100mg/kg


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.