PURESSENTIEL Roztok proti všiam + hrebeň

1×100 ml, roztok proti všiam

Roztok proti všiam. Komplexná starostlivosť, naviac hrebeň. 100% prírodný. Likviduje vši, larvy aj hnidy. Preukázaná účinnosť už za 10 minút od prvej aplikácie. Šetrný k vlasom aj prostrediu. Oceľový hrebeň.

25,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PURESSENTIEL Roztok proti všiam + hrebeň 1×100 ml, roztok proti všiam

X31660

Hlavný popis produktu

ROZTOK PROTI VŠIAM KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ + HREBIENOK 100% prírodné zloženie LIKVIDUJE VŠI, LARVY A HNIDY

Preukázaná účinnosť už za 10 minút od prvej aplikácie. Šetrné k vlasom aj prostrediu Oceľový hrebienok, mimoriadne jemné zuby 0 % NEUROTOXICKÝCH INSEKTICÍDOV Puressentiel Anti-Poux úplne bezpečne likviduje vši, larvy a hnidy Jeho 100% prírodné zloženie bez neurotoxických insekticídov obsahuje: RO – Oleje rastlinného pôvodu (kokos, calophyllum, jojoba, slnečnica, sladké mandle, ricín), ktoré pôsobia mechanicky, keďže upchávajú dýchacie otvory vší, lariev a hníd. Proti mechanizmu fyzického dusenia si vši nemôžu vybudovať rezistenciu. EO – Esenciálne oleje (levanduľa, klinček, tea tree, pakost) pôsobia hojivým a antiseptickým efektom, čo je ideálne na podráždenú a svrbiacu vlasovú pokožku.

Preukázaná účinnosť: 100% účinné na vši, larvy a hnidy, účinok už za 10 minút po prvej aplikácii. In vivo test: klinická štúdia v reálnych životných podmienkach na postihnutých pacientoch vo veku 3 až 15 rokov po 15 minútach od aplikácie

Ex vivo test: vykonali nezávislé parazitologické laboratóriá. Zloženie je šetrné k vlasom aj prostrediu, vlasy sú po použití hebké a lesklé. Praktická fľaštička s aplikátorom sa jednoducho používa. Produkt vyniká príjemnou a sviežou vôňou. Používajte na dospelých a deti od 3 rokov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.