PURESSENTIEL Roll-on proti bolesti hlavy

1×5 ml, na bolesť hlavy

Roll-on na bolesť hlavy - obsahuje 9 esenciálnych olejov. 100% čisté a prírodné zloženie. Zmierňuje tenziu v oblasti hlavy, krku a ramien. Znižuje stres a nervozitu.

11,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PURESSENTIEL Roll-on proti bolesti hlavy 1×5 ml, na bolesť hlavy

X31656

Hlavný popis produktu

ROLL-ON NA BOLESŤ HLAVY 9 ESENCIÁLNYCH OLEJOV 100% ČISTÉ A PRÍRODNÉ ZLOŽENIE

Zmierňuje napätie v oblasti hlavy, krku a ramien Znižuje stres a nervozitu PRODUKT NA BÁZE AROMATERAPIE EOBBD esenciálne oleje (botanicky a biochemicky jasne vymedzené esenciálne oleje) Aktívne prísady zo 100% prírodných zdrojov. Nie je fototoxický (test in vitro).

9 ESENCIÁLNYCH OLEJOV: Bazalka, ruman rímsky, eukalyptus, levanduľa, mäta prieporná, myrta, oregano, ravensara a rozmarín s ukľudňujúcim, utišujúcim a uvoľňujúcim účinkom a s efektom redukcie napätia. Prináša mysli rovnováhu a harmóniu. Tonizácia a stimulácia.

NÁVOD NA POUŽITIE: Pred použitím dôkladne pretrepte. Nanášajte pomocou akupresúry na tlakové body: spánky, stred čela a nad obočím. Sledujte líniu vlasov od uší až k zátylku. Dokončite lichobežníkovým svalom.

UPOZORNENIE: Nedoporučujeme deťom do 7 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, osobám, ktoré v minulosti zaznamenali kŕčové alebo epileptické záchvaty a ľuďom s alergiou na salicyláty. V prípade detí, a ak ste v priebehu liečby, poraďte sa pred použitím s lekárom. Vyvarujte sa kontaktu s očami a sliznicou. Držte mimo dosahu detí. Nepoužívajte, ak ste alergici a nespravili ste predchádzajúci test na pokožke. Len na vonkajšie použitie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.