Noventis PUPALKA S VITAMÍNOM E

4×15 cps, výživový doplnok

Značka: NOVENTIS

Pupalka s vitamínom E. Výživový doplnok je komplexom pupalkového oleja (Pupalkový olej - Oleum oenotherae) a vitamínu E (DL-alfa tokoferolacetát).

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
9,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Noventis PUPALKA S VITAMÍNOM E 4×15 cps, výživový doplnok

X38047 ADC

Pupalka s vitamínom E

Výživový doplnok je komplexom pupalkového oleja (Pupalkový olej - Oleum oenotherae) a vitamínu E (DL-alfa tokoferolacetát).

  • Pupalkový olej  prispieva k zdravému vzhľadu pokožky a svoju nezastupiteľnú úlohu má aj pre bezproblémový priebeh menštruačného cyklu.
  • Vitamín E je vitamín rozpustný v tukoch, ktorý prispieva k ochrane organizmu pred oxidačným stresom. 

Spôsob použitia

Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 - 2 kapsuly 3x denne, prehltnúť, nerozhrýzať, zapiť pohárom vody. Odporúčaná dávka sa nesmie prekračovať.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.  Ukladať mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.  Neužívajte pri epilepsii a poruchách krvnej zrážanlivosti. Ak užívate akékoľvek lieky alebo výživové doplnky, poraďte sa o vhodnosti užívania tohto prípravku so svojim lekárom. 

Skladovanie: Uchovávajte pri teplote od 15 °C do 25 °C, v pôvodnom obale, aby bol prípravok chránený pred svetlom a vlhkosťou. 

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.