PruriGyne vulvárny krém

1x30 ml

Značka: PRURIGYNE

PruriGyne vulvárny krém je krém s fyziologickým pH na báze lipozómov Aloe vera, Tea tree oleja, balónovca (cardiospermum) a vitamínu E. Upokojujúci krém bol špeciálne vyvinutý pre vonkajšie rodidlá a perianálnu oblasť.

15,69
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: PruriGyne vulvárny krém 1x30 ml

X30989 ADC

PruriGyne vulvárny krém je krém s fyziologickým pH na báze lipozómov Aloe vera, Tea tree oleja, balónovca (cardiospermum) a vitamínu E. Upokojujúci krém bol špeciálne vyvinutý pre vonkajšie rodidlá a perianálnu oblasť. Obsahuje konkrétne aktívne zložky, ktoré zmierňujú svrbenie a posilňujú bariérovú funkciu pokožky vonkajších rodidiel, čím sa minimalizuje riziko podráždenia. Fyziologické pH krému rešpektuje vulvárnu flóru a je prispôsobené detskej vulvárnej oblasti. PruriGyne vulvárny krém sa výborne rozotiera a ľahko sa vstrebáva do pokožky, kde nezanecháva mastné zvyšky.

PruriGyne vulvárny krém pomáha obnoviť komfort a pohodlie vonkajších rodidiel a okolia konečníka. Jedná sa o upokojujúci krém bez obsahu anestetík (lidokaín, benzokaín), ktorý bol testovaný na maximálnu znášanlivosť aj citlivými jedincami.

Indikácie:

  • Zmiernenie nepohodlia na vonkajšej ploche okolo pošvového vchodu a konečníka: svrbenie, pálenie, podráždenie a kožné infekcie.
  • Upokojujúci účinok v prípade vulvodýnie a vulvárnej vestibulitídy.
  • Zabraňuje suchosti a nepohodliu v oblasti vonkajších rodidiel typických pre obdobie po menopauze.

Pre detských pacientov:

  • Zmiernenie svrbenia a podráždenia vonkajších rodidiel u detí.
  • Svrbenie konečníka z dôvodu infekcie mrľou detskou.
  • Užitočný v prípade adhézií labia minora (synechia vulvae) v detstve a fimózy.

Zloženie: Voda, karbomér, glycerín, polyglyceryl-3 z ryžových otrúb, kaprylové/kaprínové triglyceridy, lipozómy Aloe vera, 4-terpineol, Vitamín E acetát, glykozaminoglykány, glykolový extrakt z balónovca srdcovnice (Cardiospermum halicacabum), fenyletyl alkohol, kaprylyl glykol, cetearyl izononanoát, hydroxid sodný, aróma bez alergénov. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Krém sa nanáša v tenkej vrstve 3 - 4x denne na postihnuté miesta.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.