PROM-IN Intra Fuel ananás s mangom

1×557 g, výživový doplnok

Značka: PROM-IN

Intra Fuel, to je efektívne riešenie pre super intenzívny silový tréning a nepostrádateľná výbava pre vytrvalostného atléta. Zmes elektrolytov, aminokyselín, polyfenolov a vysoko vetvených sacharidov vám umožní trénovať počas dlhšej doby bez poklesu výkonu.

38,99
Doprava zadarmo

O produkte: PROM-IN Intra Fuel ananás s mangom 1×557 g, výživový doplnok

X024600

Hlavný popis produktu

Je to výživový doplnok v prášku, ktorý má na výber 2 osviežujúce príchute: ananás s mangom alebo lesné plody. Obsahuje Vitamín C, ktorý sa podiela na ochrane buniek pred oxidačným stresom a vitamín B6, ktorý prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Odporúčané denné dávkovanie:
37,1g (2 odmerky).

Návod na prípravu:

37,1g (2 odmerky) rozmiešajte v 500 ml vody, ideálne v šejkri. Užívajte v priebehu cvičenia.

Hmotnosť: 557g. Balenie obsahuje 15 porcií. 1 porcia= 37,1g. Plastová odmerka vo vnútri balenia.

Upozornenie: Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Konzumujte v rámci vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v suchu a dbajte na dobré uzatvorenie obalu. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Inovatívny komplex elektrolytov
Naša zmes minerálov obsahuje elektrolyty v presnom pomere, akým sa tieto minerály vytrácajú z organizmu potením pri fyzickej aktivite. Nikdy nebolo jednoduchšie udržiavať optimálnu rovnováhu minerálov vo vašom tele. S Intra Fuel môžete efektívne doplniť stratené elektrolyty, čo vám pomôže pri tréningu udržať maximálnu energetickú úroveň.

Perfektný mix aminokyselín
S Intra Fuel získate zmes aminokyselín, ktorých základ tvorí BCAA. Odmietame používanie lacných zmesí EAA. Iba BCAA disponujú jedinečnou chemickou štruktúrou, ktorá je obzvlášť vhodná pre aktívnu fázu tréningu. Celý komplex je obohatený o citrulín malát a betaín, čo poskytuje ešte väčšiu podporu výkonu a pomáha oddialiť únavu. Dôkladne vyvážené zloženie vychádza z najnovších vedeckých poznatkov.

Cluster Dextrin® pre lepšie využitie všetkých zložiek
Instra Fuel obsahuje sacharidy výhradne vo forme Cluster Dextrin®. Táto forma sacharidov je kľúčom k okamžitému dodaniu energie pre vaše svaly. Cluster Dextrin® nezaťažuje váš tráviaci systém a zároveň zaistí optimálnu absorpciu obsiahnutých aminokyselín a elektrolytov. Vďaka tomu nezaznamenáte v priebehu tréningu absolútne žiadny pokles výkonu.

Polyfenoly a protizápalové zložky
Finálnou špecialitou je zmes polyfenolov a protizápalových zložiek, vrátane vysoko kvalitného extraktu z granátového jablka štandardizovaného na 40 % obsah kyseliny elagovej. Polyfenoly z granátového jablka hrajú kľúčovú úlohu v optimálnom fungovaní ciev, čo významne prispieva k prekrveniu svalov počas fyzickej aktivity. Táto vyspelá látka v kombinácii s ostatnými synergicky pôsobiacimi zložkami v našom mixe, poskytuje optimálnu podporu pre výkonnosť a celkové zdravie.

Intra Fuel a Nitrox Pump - Ideálna kombinácia pre nekompromisný výkon
Intra Fuel bol navrhnutý tak, aby synergicky fungoval s predtréningovým produktom Nitrox Pump. Tieto produkty poskytujú maximálnu podporu pri tréningoch s vysokou intenzitou a veľkým objemom práce. Intra Fuel zaistí, že vaše svaly budú plne zásobené energiou a zabráni poklesu výkonu počas tréningu. Zmes elektrolytov, aminokyselín a polyfenolov dokonale optimalizuje váš výkon.

Intra Fuel nie je bežný intra-workout suplement, ako ponúkajú ostatní. Žiadne zmesi aminokyselín bez logiky, žiadne extrémne dávky lacných minerálov, ale iba aminokyseliny, ktoré vás nezaťažia a maximálnou možnou mierou podporia aktuálny výkon. Zmes minerálov kopíruje reálne straty pri potení. Intra Fuel, to je sila prospešných ingrediencií, ktorá vám umožní podávať lepšie výkony, budovať silné telo a zároveň podporí vaše zdravie.

Referencie:
"Branched-Chain Amino Acids and Central Fatigue" - Journal of Nutrition, 2006.
"Pomegranate and Its Components as Alternative Treatment for Prostate Cancer" - International Journal of Molecular Sciences, 2014.
"Electrolyte and Plasma Changes After Ingestion of Pickle Juice" - Medicine & Science in Sports & Exercise, 2014.
"Methylsulfonylmethane: Applications and Safety of a Novel Dietary Supplement" - Nutrients, 2017.
"Effects of Carbohydrate-Electrolyte Drinks on Physical Performance in Exercise-Induced Environmentally Hypohydrated Rats" - Nutrients, 2017.
"Branched-Chain Amino Acid Ingestion Stimulates Muscle Myofibrillar Protein Synthesis following Resistance Exercise in Humans" - Frontiers in Physiology, 2017.
"Pomegranate Juice Supplementation in Chronic Obstructive Pulmonary Disease: A 5-Week Randomised, Double-Blind, Placebo-Controlled Trial" - PLOS ONE, 2015.
"Effect of Electrolyte Supplementation on Physical Performance in Heat-Induced Dehydrated Rats" - Nutrients, 2016.
"Effects of Methylsulfonylmethane (MSM) on Exercise-Induced Oxidative Stress, Muscle Damage, and Pain following a Half-Marathon: A Randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled Trial" - Nutrients, 2020.
"Post-Exercise Carbohydrate-Energy Replacement Attenuates Insulin Sensitivity and Glucose Tolerance the Following Morning in Healthy Adults" - Nutrients, 2018. Zloženie ananás s mangom:
Maltodextrín (CLUSTER DEXTRIN®), L-leucín, L-citrulín DL-malát 2 : 1, L-izoleucín, L-valín, arómy, chlorid sodný (sodík), kokosová voda v prášku, betaín hydrochlorid, regulátor kyslosti: kyselina jablčná; citran draselný, MSM (metylsulfonylmetán), extrakt ovocnej kôry granátového jablka (40 % kyseliny ellagová), farbivo: beta karotén; kyselina L-askorbová (vitamín C), laktát vápenatý, jablčnan horečnatý, sladidlo: sukralóza; pyridoxín-hydrochlorid (vitamín B6). Množstvo účinných látok 1 porcia (37,1g prášku)
Kokosová voda v prášku 500 mg
Chlorid sodný 900 mg
z toho sodík 360 mg
MSM 250 mg
Vitamín C 160 mg / 200%*
Extrakt z kôry granátového jablka 200 mg
z toho kyselina ellagová 80 mg
Maltodextrín (CLUSTER DEXTRIN®) 25000 mg
L-leucín 2500 mg
L-izoleucín 1250 mg
L-valín 1250 mg
L-citrulín DL-malát 2000 mg
Betaín hydrochlorid 500 mg
Vitamín B6 1,4 mg / 100%*
*dennej referenčnej hodnoty príjmu (dospelá osoba).

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.