PreBEBA 2 DISCHARGE

32×90 ml, mliečna dojčenská výživa (pre novorodencov nad 1800 g)

Značka: BEBA

PreBEBA 2 Discharge, potraviny na osobitné lekárske účely, tekutá dojčenská mliečna výživa určená na diétny režim pre nedonosených novorodencov a dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou, pokiaľ nemôžu byť dojčené.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

60,19
Doprava zadarmo

O produkte: PreBEBA 2 DISCHARGE 32×90 ml, mliečna dojčenská výživa (pre novorodencov nad 1800 g)

X022985

Hlavný popis produktu

Potravina na osobitné lekárske účely, tekutá dojčenská mliečna výživa určená na diétny režim pre nedonosených novorodencov a dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou nad 1800 g, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Výživovo kompletná potravina, vhodná ako jediný zdroj výživy. Mala by byť podávaná na základe odporúčania lekára

Použitie:

Pripravené rovno k použitiu. Pred použitím pretrepať, Zohriať na primeranú teplotu, preliať do dojčenskej fľaše. Kŕmiť ihneď po zohriatí. Neuchovávať nedojedené porcie.

Upozornenie: Potravinu možno používať len pod lekárskym dohľadom, dávkovanie určí lekár. Je potrebné dodržiavať presne návod na prípravu, inak sa môže ohroziť zdravie dojčaťa. Viečko musí byť pred prvým použitím nepoškodené, inak nepoužívajte. Uvedená stupnica je orientačná. Výrobok nesmú konzumovať dojčatá s alergiou na mliečne bielkoviny, neznášanlivosťou laktózy, galaktosémiou a glukózo-galaktózovou malabsorpciou. Počas kŕmenia držte dieťa vždy v náručí. Nenechajte ho bez dohľadu, inak sa môže stať, že dôjde k vdýchnutiu výživy a zaduseniu.
Dlhodobé dojčenie je pre dieťa najlepší spôsob výživy, preto mu dávame prednosť pred výrobkami dojčenskej výživy. Účelom náhradného dojčenského mlieka je zastúpiť materské mlieko v prípade, keď sa matka rozhodne prestať dojčiť alebo z určitých dôvodov dojčenie nie je možné.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.