Otrivin 0,1 %

1×10 ml, nosový sprej na upchatý nos

Značka: OTRIVIN

Otrivin 0,1% sprej rýchlo uvoľní upchatý nos a uľahčí dýchanie. Začína uvoľňovať nosovú dutinu už do 2 minút. Uľahčuje dýchanie a pôsobí až 12 hodín.* Má zvlhčujúci účinok. Pomáha predchádzať suchosti a podráždeniu sliznice nosa.

5,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Otrivin 0,1 % 1×10 ml, nosový sprej na upchatý nos

26099 ADC

Prečo si vybrať Otrivin sprej 0,1%?

Začína pôsobiť do 2MIN

Začína uvoľňovať nosovú dutinu už do 2 minút. Uľahčuje dýchanie a pôsobí až 12 hodín.

Zvlhčujúci efekt

Pomáha predchádzať suchosti a podráždeniu sliznice nosa.

Uvoľnuje upchatý nos

Zmierňuje opuch nosovej sliznice a napomáha uvoľniť tlak v prínosových dutinách.

Čo môže spôsobiť upchatie nosa?

Nádcha a prechladnutie

Jedná sa o infekčné ochorenie horných dýchacích ciest vírusového pôvodu, môže byť spôsobená viac ako 200 rôznymi druhmi vírusov. Pri prechladnutí môžeš cítiť napríklad bolesť v krku, môže ťa trápiť kašeľ, nádcha a upchatý nos. Otrivin uvoľňuje upchatý nos a tým pomáha dýchať ľahšie.

Zápal prínosových dutín

Môžeš sa cítiť nepríjemne, cítiť tlak v dutinách, bolesť hlavy. Otrivin môže pomôcť uľaviť od príznakov zápalu vedľajších nosových dutín. Rýchlo uvoľní upchatý nos odstránením nahromadeného hlienu a uľahčí tak dýchanie.

Alergia

Ak máte alergiu, Váš imunitný systému reaguje neprimerane na látky (alergény) vo Vašom okolí. Pri stretnutí s týmto alergénom začne uvoľňovať látky, ktoré spôsobujú príznaky alergie ako sú opuch sliznice, svrbenie, kýchanie, tečúcu nádchu a iné... Otrivin vám môže pomôcť pri liečbe upchatého nosa, pri sennej alebo inej alergickej nádche.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.