Orieshock čokoláda tmavá 55% 250g

1×250 g, oriešky

Značka: PROM-IN

Pravá 55% belgická čokoláda vysokej akosti s vyváženou chuťou, s ovocnými tónmi a jemnou chuťou praženého kakaa. Pri jej výrobe sú použité iba tie najkvalitnejšie suroviny, ako starostlivo vybrané a fermentované kakaové bôby, čisté kakaové maslo a prírodná vanilka, aby bola zabezpečená tá najvyššia kvalita a bezkonkurenčná chuť.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

8,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Orieshock čokoláda tmavá 55% 250g 1×250 g, oriešky

X007423

Hlavný popis produktu

Pravá 55% belgická čokoláda vysokej akosti s vyváženou chuťou, s ovocnými tónmi a jemnou chuťou praženého kakaa. Pri jej výrobe sú použité iba tie najkvalitnejšie suroviny, ako starostlivo vybrané a fermentované kakaové bôby, čisté kakaové maslo a prírodná vanilka, aby bola zabezpečená tá najvyššia kvalita a bezkonkurenčná chuť. Keďže Orieshock čokoláda tmavá neobsahujú žiadne aditíva, umelé sladidlá ani éčka, takže sú vhodné aj pre deti a mamičky. Pri výrobe všetko podriaďujeme našim 3 základným hodnotám, ktorými sú KVALITA, REŠPEKT a UDRŽATEĽNOSŤ.
Dodať kvalitný produkt je pre nás prioritou. Samozrejmosťou je prvotriedna surovina, z ktorej sa každý Orieshock vyrába. Zároveň dodržiavame výrobný postup a všetky hygienické štandardy na 100 % bez akýchkoľvek kompromisov. Kvalita sa však nemusí týkať výhradne iba produktu a za dôležitý rovnako považujeme kvalitný zákaznícky servis, obal a pod. Kvalita bola a vždy bude na prvom mieste.
Rešpekt a pokoru máme ku každému zákazníkovi a Váš názor na Orieshock (jeho chuť, kvalita, konzistencia a pod.) nás bude vždy zaujímať a radi si z neho niečo zoberieme, aby sme mohli náš produkt stále zlepšovať.
Udržateľnosť je d​​​​​​nes veľmi skloňované slovo, pre niekoho možno otrepané a bezvýznamné no pre nás však veľmi dôležité. Myslíme na naše životné prostredie a budúcnosť ďalších generácií, preto sme sa rozhodli, že pomalými krôčikmi budeme prispievať k zlepšeniu aj my. Náš obalový materiál je tvorený primárne z papieru, pričom plasty sa snažíme maximálne minimalizovať. Pri výrobe etikety sme uprednostnili papier pred plastom a suroviny nakupujeme iba z trvalo udržateľného zdroja.

Toto všetko predstavuje základné hodnoty značky Orieshock, s ktorými môžete vždy počítať. Hmotnosť: 250g. Upozornenie: Skladujte na suchom a čistom mieste pri teplote 16-20°C a relatívnej vlhkosti max. 60%. Chráňte pred teplotnými výkyvmi a svetlom. Po otvorení a použití obal starostlivo uzavrite. Výrobok môže obsahovať stopy arašidov, iných orechov a sóje. Zloženie: kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín (E322); prírodná vanilková aróma. Obsahuje 55% kakaovej sušiny. Výživové údaje / Nutritional values
Energia / Energy Tuky / Fats
z toho nasýtené mastné kyseliny / of which saturated
Sacharidy / Carbohydrates
z toho cukry /of which sugar
Vláknina / Fiber
Bielkoviny / Protein
Soľ / Salt
*Referenčný príjem priemerného dospelého / Reference intake of an average adult
na / per 100 g
2264 kJ / 544 kcal 35 g 21,6 g
46,9 g 44 g 7,8 g 5,7 g / 11 %*
< 0,1 g

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.