Orieshock čokoláda biela 36% 350g

1×350 g, oriešky

Značka: PROM-IN

Biela vegánska čokoládová kovertúra vysokej akosti s vyváženou chuťou má jemné orieškové a vanilkové pozadie, umocnené jemnými medovými tónmi. Pri jej výrobe sú použité iba tie najkvalitnejšie suroviny, ako starostlivo vybrané a fermentované kakaové bôby, čisté kakaové maslo a prírodná vanilka, aby bola zabezpečená tá najvyššia kvalita a bezkonkurenčná chuť.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

9,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Orieshock čokoláda biela 36% 350g 1×350 g, oriešky

X007424

Hlavný popis produktu

Biela vegánska čokoládová kovertúra vysokej akosti s vyváženou chuťou má jemné orieškové a vanilkové pozadie, umocnené jemnými medovými tónmi. Pri jej výrobe sú použité iba tie najkvalitnejšie suroviny, ako starostlivo vybrané a fermentované kakaové bôby, čisté kakaové maslo a prírodná vanilka, aby bola zabezpečená tá najvyššia kvalita a bezkonkurenčná chuť. Keďže Orieshock čokoláda biela neobsahujú žiadne aditíva, umelé sladidlá ani éčka, takže sú vhodné aj pre deti a mamičky. Pri výrobe všetko podriaďujeme našim 3 základným hodnotám, ktorými sú KVALITA, REŠPEKT a UDRŽATEĽNOSŤ.
Dodať kvalitný produkt je pre nás prioritou. Samozrejmosťou je prvotriedna surovina, z ktorej sa každý Orieshock vyrába. Zároveň dodržiavame výrobný postup a všetky hygienické štandardy na 100 % bez akýchkoľvek kompromisov. Kvalita sa však nemusí týkať výhradne iba produktu a za dôležitý rovnako považujeme kvalitný zákaznícky servis, obal a pod. Kvalita bola a vždy bude na prvom mieste.
Rešpekt a pokoru máme ku každému zákazníkovi a Váš názor na Orieshock (jeho chuť, kvalita, konzistencia a pod.) nás bude vždy zaujímať a radi si z neho niečo zoberieme, aby sme mohli náš produkt stále zlepšovať.
Udržateľnosť je d​​​​​​nes veľmi skloňované slovo, pre niekoho možno otrepané a bezvýznamné no pre nás však veľmi dôležité. Myslíme na naše životné prostredie a budúcnosť ďalších generácií, preto sme sa rozhodli, že pomalými krôčikmi budeme prispievať k zlepšeniu aj my. Náš obalový materiál je tvorený primárne z papieru, pričom plasty sa snažíme maximálne minimalizovať. Pri výrobe etikety sme uprednostnili papier pred plastom a suroviny nakupujeme iba z trvalo udržateľného zdroja.

Toto všetko predstavuje základné hodnoty značky Orieshock, s ktorými môžete vždy počítať. Hmotnosť: 250g. Upozornenie: Skladujte na suchom a čistom mieste pri teplote 16-20°C a relatívnej vlhkosti max. 60%. Chráňte pred teplotnými výkyvmi a svetlom. Po otvorení a použití obal starostlivo uzavrite. Výrobok môže obsahovať stopy arašidov, iných orechov a sóje. Výživové údaje/Nutritional values
Energia/Energy Tuky/Fats
na/per 100 g
2400 kJ/576 kcal 36,7 g
21,9 g
58,2 g 45,6 g
0,3 g
2,9 g/6 %* 0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny/ of which saturated
Sacharidy/Carbohydrates
z toho cukry/of which sugar Vláknina/Fiber Bielkoviny/Protein
Soľ/Salt
*Referenčný príjem priemerného dospelého

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.