ORAVA Silikónový čistič na tvár Venere

1×1 ks, odstraňuje nečistoty z pleti tváre

Značka: ORAVA

Tento čistič je vhodný pre každý typ pleti aj vekovú kategóriu. Výborne odstraňuje make-up, jemne a efektívne zbaví pleť nečistôt, odumretých kožných buniek a pomáha vyčistiť upchaté póry. Má dve úrovne rýchlosti.

19,99
Ušetríte 22%

Pôvodná cena:  25,69 €  ·  zľava 5,70 €

Najnižšia cena pred zľavou: 25.69 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ORAVA Silikónový čistič na tvár Venere 1×1 ks, odstraňuje nečistoty z pleti tváre

X44364

Hlavný popis produktu

VENERE - rotačný čistič pleti

Venere, rotačný silikonový čistič, na prvý pohľad hneď zaujme svojim jedinečným dizajnom. Už po prvom dotyku si zamilujete tento odstraňovač mejkapu. Jemne a efektívne zbaví pleť nečistôt, odumretých kožných buniek rotačným pohybom silikónovou kefkou. Naviac pomáha vyčistiť upchaté póry. Praktický čistič je vodotesný s nastaviteľnou rýchlosťou.
Vodoodolný
Silikónový čistič na tvár je vodoodlný. Nemusíte sa preto obávať, keď sa vám pri používaní dostane do kontaktu s vodou. Po použití ho ľahko očistíte pod prúdom tečúcej vody, čo vám zaručí, že bude v tip-top stave pripravený na ďalšie použitie.
Hĺbková očista
Orava Venere je vhodný na hĺbkovú očistu pokožky tváre a dekoltu od mejkapu, starostlivú očistu zanesených pórov pokožky od potu, drobných nečistôt a kozmetických prípravkov. Výsledkom bude dôkladne čistá, rozžiarená pleť a mladistvý vzhľad.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.