NAÏF Nočný ošetrujúci pleťový krém

1×50 ml, nočný ošetrujúci pleťový krém

Značka: NAÏF

Naïf už nie je len pre deti! Je aj pre mamičky a oteckov, teda celú rodinu. Užite si aj vy rovnako bezstarostnú starostlivosť ako vaše deti!

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
25,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NAÏF Nočný ošetrujúci pleťový krém 1×50 ml, nočný ošetrujúci pleťový krém

X001935

Hlavný popis produktu

Prírodný ošetrujúci nočný krém Naïf je tu pre vašu krásnu a zdravú pleť hneď z rána! Kvalitný spánok je pre pleť to najdôležitejšie. Cez noc sa naša pleť regeneruje. Nezaťažujte ju preto zbytočnými škodlivými látkami. Dajte jej tu najčistejšiu možnú starostlivosť. Jeho vyživujúca sila spočíva v kombinácii oleja zo sladkých mandlí, bambuckého masla a extraktu z makadamiových orechov, ktorý udržuje pleť hydratovanú. Napráva a regeneruje behom spánku. Produkty Naïf sú vyrábané z tých najlepších ingrediencií, ktoré môže príroda poskytnúť - a z ničoho iného.

Zloženie je 100 % vegánske a je dermatologicky testované. Obal je vyrobený z bioplastu na báze cukrovej trstiny a je úplne biologicky odbúrateľný. Jemná parfumácia je testovaná ako hypoalergénna. Produkty pre dospelých boli vyvíjané s ohľadom na potreby budúcich mamičiek. V období tehotenstva je vhodné sa niektorým látkam v ošetrujúcich produktoch vyhnúť. Sú to predovšetkým minerálne oleje, parabény, silikóny a fenoxyetanol. Tieto chemické látky môžu pokožku budúcej mamičky zbytočne dráždiť alebo narušovať jej hormonálny systém. Preto Naïf vyvinul tento rad ošetrujúcich produktov s bezpečným zložením.

Použitie: Aplikujte na vyčistenú pleť. Nezbudnite na krk a dekolt. Naïf je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných ingrediencií ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetické penidlá, SLS/SLES, fenoxyetanol, chemické konzervanty, esenciálne oleje či iné potenciálne škodlivé alebo alergénne látky. Obsiahnutý parfém nespôsobuje alergie. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec aj ženy. Z lásky a so starostlivosťou.

#benaif


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.