MYDAY ŠOŠOVKY

1×30 ks, jednodenné šošovky

30 ks jednodňových kontaktných šošoviek na denné nosenie, výber dioptrií: -10.00 až +06.00, zakrivenie: 8.4

Zvoľte parametre

Súťaž Za každých 10 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
Na objednávku do 21 dní
19,49
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X28745

Šošovky MyDay využívajú Smart Silicone technológiu a zabezpečujú korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti. Dôležitou vlastnosťou sú integrované ochranné UV filtre zabraňujúce prieniku 85 % UVA a 96 % UVB žiarenia, ktoré pomáhajú dosiahnuť dlhodobé zdravie očí.

Technológia Smart Silicone sa vyznačuje priepustnosťou kyslíka do očí ako aj v prípade jednodňových jednorazových šošoviek iných značiek, ale pritom využíva menší obsah silikónu. Táto vlastnosť je dôležitá, pretože menší obsah silikónu v šošovkách vytvára viac priestoru na integrované kanály vlhkosti a na materiál s prirodzene vysokým obsahom vody, vďaka čomu nemáte pocit suchých očí.

Šošovky MyDay sú mäkšie ako iné silikón-hydrogélové jednodňové jednorazové šošovky, jednoducho sa nasadzujú a vyberajú.
Na dosiahnutie ešte väčšieho pohodlia majú šošovky MyDay pokročilý dizajn s hladkým povrchom a oblými okrajmi. Tento dizajn je príjemnejší na dotyk, pretože sa viečka po šošovkách pohybujú hladšie.

 

Upozornenie:

Kontaktné šošovky absorbujúce UV nie sú náhradou za ochrannú očnú optiku absorbujúcu UV, ako sú ochranné okuliare absorbujúce UV alebo slnečné okuliare, pretože nepokrývajú úplne oči ani okolie. Pacienti by mali naďalej používať očnú optiku absorbujúcu UV žiarenie podľa pokynov.

 

Priemer: 14,2mm
Zakrivenie: 8,4mm
Výrobca: Coopervision
Počet šošoviek v balení: 30 ks
Spôsob nosenia: denné nosenie
Interval výmeny: 1 deň
Výber dioptrií: -10.00 až +06.00
Obsah vody: 54%


 


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.