Multifunkčný gril Adler AD 3066

Značka: ADLER

Chcete sa zdravo stravovať, no dlhé hodiny stáť v kuchyni neprichádza do úvahy? Konečne môžete variť zdravo, chutne a bez mihnutia oka

26,99

O produkte: Multifunkčný gril Adler AD 3066

77568dc4-1353-438c-b44f-821b2fc2bde4

Hlavný popis produktu

Chcete sa zdravo stravovať, no dlhé hodiny stáť v kuchyni neprichádza do úvahy? Konečne môžete variť zdravo, chutne a bez mihnutia oka. Odteraz to už nebude problém vďaka multifunkčnému grilu Adler AD3066, ktorý má hneď tri funkcie: opekanie, pečenie a grilovanie.
Multifunkčný gril je dokonalým vybavením na prípravu najrôznejších jedál! Toto všestranné zariadenie vám umožní pripravovať omelety, kastróly, ako aj grilovať mäso, zeleninu, ryby, morské plody a iné pochutiny – slané aj sladké. Stačí naplniť gril všetkými vašimi obľúbenými ingredienciami a už za pár chvíľ si môžete pochutnávať na úžasne chrumkavých kúskoch pizze, chutnej omelete, praženici alebo tých najlepších grilovaných klobáskach.
Vďaka nepriľnavej vrstve ohrievacích platní je proces prípravy jedla jednoduchý a pohodlný. Oválna výhrevná doska s rozmermi 18,0 cm x 9,0 cm poskytuje vhodnú plochu na opekanie, grilovanie a pečenie. Navyše nezahrievajúca sa rukoväť a stabilné gumené nožičky na oboch stranách zaručujú bezpečnosť používania. Nie je to len gril – je to skutočný spojenec v kuchyni, ktorý vám poskytne množstvo kuchynských inšpirácií.
Jedzte zdravo, rýchlo a hlavne chutne! Možnosti grilu sú absolútne nekonečné! Je to perfektné riešenie pre milovníkov lahodných pochutín a zdravých jedál. Premeňte každodenné varenie na pôžitok plný chutí a vôní.

Charakteristika a technické údaje:
Univerzálne zariadenie na pečenie (obojstranné)
Ideálne zariadenie na prípravu:
- omelety, kastróly
- grilované mäso, klobásy, zelenina, ryby, morské plody
- sladké a slané pochutiny
Nepriľnavý povlak vykurovacích platní
Oválna vykurovacia doska (18,0 cm x 9,0 cm)
Rukoväť chladná na dotyk
Kontrolka napájania
Stabilné gumené nožičky na oboch stranách
Rozmery zariadenia 32,0 cm x 12,0 cm x 9,5 cm
Dĺžka napájacieho kábla: 70 cm
Farba napájacieho kábla: čierna
Farba zariadenia: čierna
Výkon: nom. 750 W, max. 900 W
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.