MOSH ERGO2 B2C ortopedický vankúš čierna/sivá

1×1 ks, ortopedický vankúš

Značka: MOSH

Ortopedický podsedák MOSH ERGO2 B2C zaistí pohodlné sedenie vďaka špeciálnemu tvarovaniu odľahčí tlak na bolestivé miesta a podporí stálu cirkuláciu krvi. Je to skvelá preventívno - liečebná pomôcka, ktorú môžete využiť pri bolestiach sedacích svalov, pri hemeroidoch, bolesti chrbtice, či kostrče a pooperačných a popôrodných bolestiach pri sedení.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
37,89
Doprava zadarmo

O produkte: MOSH ERGO2 B2C ortopedický vankúš čierna/sivá 1×1 ks, ortopedický vankúš

X015529

Hlavný popis produktu

Chceli by ste sedieť na stoličke alebo kresle pohodlne a bez bolesti chrbta? Komfortný vankúš MOSH ERGO2 B2C vám pomôže pri dlhšom sedení. Je vhodný do kancelárie, alebo napríklad do auta. Vďaka pamäťovej pene sa skvele prispôsobí vašej postave, čo vám prinesie maximálne pohodlie. Zároveň vám umožní vyššie sedenie, čo oceníte napríklad v automobiloch alebo v práci, kde si nemôžete regulovať výšku sedadla. Spodná časť je protišmyková.

Podsedák na stoličku MOSH ERGO2 B2C sa vyznačuje kvalitou použitých materiálov a moderným dizajnom. Veľkou výhodou tohto praktického príslušenstva je snímateľný poťah z priedušného materiálu s 3D štruktúrou, ktorý v prípade potreby ľahko vyčistíte alebo vyperiete v práčke. Protišmykové dno zaistí pevnú polohu podsedáku MOSH ERGO2 B2C. Materiál vyniká vysokou pružnosťou a odolnosťou umožňujúcou dlhodobé používanie bez straty kvality.

Výplň podsedáku MOSH ERGO2 B2C tvorí vysoko elastická pamäťová pena, ktorá sa dokáže prispôsobiť telu, hmotnosti aj telesnej teplote každého človeka. Pena veľmi citlivo reaguje na teplo, a preto tlakové body netlačí, ale naopak sa im prispôsobuje. Vďaka vzdušnej štruktúre pamäťová pena dobre vetrá a umožní odparovanie vlhkosti, čím zabraňuje poteniu. Antibakteriálne vyhotovenie jevhodné pre alergikov. Popôrodný vankúš MOSH ERGO2 B2C pohodlne podopiera zadok a znižuje pocit tlaku pri celodennom sedení.

Ergonomický podsedák na stoličku MOSH ERGO2 B2C je praktický pomocník všade tam, kde sa vám na stoličke nedostáva pohodlné a zdravé sedenie. Druhá generácia ergonomických doplnkov prináša jedinečný dizajn, ktorý dopĺňa funkčné materiály a vďaka ktorému môže byť dlhé sedenie doma, na cestách alebo na pracovisku podstatne príjemnejšie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov