MOSCHUS CH30 1x4 g

1×4 g, homeopatický liek

Značka: BOIRON

Homeopatikum na domáce použitie.

3,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: MOSCHUS CH30 1x4 g 1×4 g, homeopatický liek

72663 ADC

Hlavný popis produktu

• Slabosť, omdlievanie.

• Všetky kŕčovité funkčné stavy s omdlievaním a/alebo skrytou sexuálnou konotáciou.

Moschus môže chorého uvoľniť, zlepšiť jeho správanie, ale skrytá etiológia ťažkostí sa musí ovplyvniť inými metódami.

CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY - POCITY: Pocit celkového alebo miestneho chladu (chrbtica); pocit prerušovaného dýchania s kŕčmi laryngu (doplnok: Ignatia); bolesť hrudníka sprevádzaná dušnosťou (doplnok: Ignatia, Lachesis); pocit chvenia v srdcovej oblasti; pocit „šteklenia“ v oblasti genitálií; meteorizmus s tlakom a sklonom k mdlobám.

MODALITY: Zhoršenie chladom a na verejnosti. Zlepšenie na čerstvom vzduchu.

SPRIEVODNÉ ZNAKY: Kŕče hrdla a hrudníka; neustála potreba vzdychania (doplnok: Ignatia); slabosť a mdloby; polyúria so svetlým močom; poruchy správania a funkčné ťažkosti hysterických osôb s teatrálnym sklonom k omdlievaniu vplyvom intenzívneho sexuálneho vzrušenia, buď zreteľného alebo skrytého.

Spôsob použitia

 Slabosť, omdlievanie: účinný v riedení 5 - 9 CH, 5 granúl pri každom prejave. Všetky kŕčovité funkčné stavy s omdlievaním a/alebo skrytou sexuálnou konotáciou - predpisuje sa v riedení 9 CH, 5 granúl denne, potom 15 - 30 CH podľa klinických prejavov chorého.

Okrem uvedených riedení sa môžu použiť aj iné riedenia, no v takomto prípade je použitie veľmi individuálne a dávkovanie spadá do rúk odborníka – lekára.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.