Mlynček na kávu Camry CR 4443

Značka: CAMRY

Elektrický kónický mlynček na kávu Camry CR4443 s výkonom 200 W pre milovníkov aromatickej, čerstvo namletej kávy, sa vyznačuje kompaktnými rozmermi a moderným dizajnom

109,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Mlynček na kávu Camry CR 4443

2bac7d37-43f1-4133-ab59-449400e1e95a

Hlavný popis produktu

Elektrický kónický mlynček na kávu Camry CR4443 s výkonom 200 W pre milovníkov aromatickej, čerstvo namletej kávy, sa vyznačuje kompaktnými rozmermi a moderným dizajnom. Pracuje ticho, pri vysokých otáčkach a je chránený proti zapnutiu bez nasadeného veka. Milovníci kávy ako espresso, cappuccino alebo latte tiež ocenia možnosť nastavenia hrubosti mletia zŕn. Každý má radšej to, čo pre nás chutí najlepšie, mlynček vám umožňuje zvoliť si zo 16 nastavení mletia. Plná nádoba navyše zaručuje prípravu 12 šálok kávy.
Pravdepodobne nie je nič príjemnejšie ako vôňa čerstvo uvarenej kávy šíriaca sa ránom. Je to jedinečný budíček. Alebo možno radi pijete kávu počas dňa, pre jej chuť a hľadáte spôsob, ako ju ešte viac zvýrazniť? Každý barista povie, že najlepšie je, ak je káva zomletá tesne pred uvarením, aby vynikla jej plná chuť a aróma. Pre všetkých fanúšikov čiernej kávy odporúčame mlynček na kávu CAMRY CR4443, vďaka ktorému nebude pitie kávy už nikdy také ako predtým.

Charakteristika a technické údaje:
Kónický mlynček na kávu
16 nastavení mletia od extra jemné po hrubé
Kapacita nádoby na zrno: cca 230 gramov
Až 12 šálok kávy na jednu nádobu
Automatické vypnutie
Dvojitý bezpečnostný spínač
Telo z nehrdzavejúcej ocele
Kompaktná veľkosť a moderný dizajn
Max. 200W

Fanúšikovia kávy určite vedia, aký dôležitý je proces prípravy kávy. Predomletá káva, ktorú si môžeme kúpiť v každom obchode, je nepochybne pohodlná a šetrí čas. Ak však pijete kávu, aby ste ju vychutnávali, zvážte nákup profesionálneho mlynčeka na kávu. Kávové zrná si zachovajú svoju chuť a arómu dlhšie a ich mletie tesne pred varením prinesie to najlepšie, čo v zrnách je. Stojí za to využiť chvíľu ráno alebo popoludní, aby ste naplno ocenili arómu pravej kávy. Nákup mlynčeka je tiež príležitosťou ochutnať kávu ako z najlepších kaviarní, bez nutnosti investovať do drahého kávovaru s mlynčekom, pre ktorý nemusí byť v kuchyni dostatok miesta.
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.