Mlynček na kávu Adler AD 443

Značka: ADLER

Elektrický mlynček na kávu Adler AD443 s výkonom 150 W je vyrobený pre tých, ktorí milujú aromatickú čerstvo namletú kávu

20,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Mlynček na kávu Adler AD 443

cf39dea9-8d33-4beb-ad34-40b81094d777

Hlavný popis produktu

Elektrický mlynček na kávu Adler AD443 s výkonom 150 W je vyrobený pre tých, ktorí milujú aromatickú čerstvo namletú kávu. Funguje ticho, pri vysokej rýchlosti a je chránený proti zapnutiu bez krytu. Vybavený je dvojitým nožom z nehrdzavejúcej ocele a priehľadným vekom. Umožňuje súčasne rozomlieť až 77 g kávových zŕn.

Charakteristika a technické údaje:
Príkon 150 W
Jednorazové množstvo kávy 77 g
Vysoká rýchlosť mletia
Tichá prevádzka
Dvojitý nerezový nôž
Ochrana proti zapnutiu bez veka
Priehľadné veko
Komfortné tlačidlo

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.