Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005

Značka: VENGA

Masážny prístroj na oči VENGA MAS3005 masíruje cielené tlakové body v oblasti očí

49,99

O produkte: Masážny prístroj na oči VENGA MAS 3005

b52d024d-6ea3-409f-b004-191bcf3e4e80

Hlavný popis produktu

Masážny prístroj na oči VENGA MAS3005 masíruje cielené tlakové body v oblasti očí. Očný masér pracuje s tlakom vzduchu v príslušných bodoch. Doprajte si holistickú masáž očí: masážny prístroj ošetruje celú oblasť masky - od očí až po spánky. Hlasová navigácia vás bezpečne prevedie výberom režimu. Vďaka nízkej hmotnosti a možnosti zloženia možno bezdrôtové a kompaktné zariadenie ľahko prenášať. Bezdrôtový dizajn a nabíjateľná batéria znamenajú, že ho môžete použiť kdekoľvek. V závislosti od výberu režimu vás budú sprevádzať rôzne relaxačné zvuky. V automatickom režime môžete počuť šumenie rieky s jemnými zvukmi vodopádu, zatiaľ čo v dynamickom režime môžete mentálne cestovať na pláž, kde vlny jemne obmývajú breh. V režime spánku môžete v diaľke počuť krásny spev vtákov. Používajte zariadenie na cesty autobusom a vlakom, na uvoľnenie stresu počas pracovných prestávok alebo si ho vezmite so sebou na služobné cesty a dovolenky!

Vzduchová kompresná masáž
Masážny prístroj na oči cieli na špecifické tlakové body okolo očí pomocou stlačenia vzduchu vo vyhradených častiach masážnej masky. Vychutnajte si dokonalý zážitok z masáže očí: masér ošetrí celú oblasť, ktorú pokrýva, od očí až po spánky, a hlasový sprievodca vás prevedie výberom režimu!

Skladací, ľahký a prenosný
Vďaka nízkej hmotnosti a bezdrôtovému a skladaciemu dizajnu je očný masér kompaktný a ľahko sa prenáša v taške. Bezdrôtový dizajn a nabíjateľná batéria znamenajú, že ho môžete používať kdekoľvek chcete.

Relaxačné zvuky
Masážny prístroj na oči bude hrať rôzne relaxačné zvuky v závislosti od toho, na aký režim ho nastavíte. V automatickom režime budete počuť zvuk rieky s jemným vodopádom, zatiaľ čo v dynamickom režime sa budete cítiť ako na pobreží so zvukom vĺn jemne zaplavujúcich pláž. V režime spánku budete z diaľky počuť štebot vtákov.

Použite ho kdekoľvek
Používajte ho počas jazdy autom, vlakom alebo autobusom, počas pracovných prestávok na uvoľnenie stresu a vezmite si ho so sebou počas služobných ciest či na dovolenku!


Charakteristika a technické údaje:
Očný masér
Jedinečný bezdrôtový dizajn
Funkcia zahrievania na zlepšenie krvného obehu
Ovládanie jedným tlačidlom
Vstavaný 10-minútový automatický časovač
Skladací, ľahký, prenosný
Vzduchová kompresná masáž
Nabíjateľný cez USB (USB kábel v balení)
3 programy s hlasovým sprievodcom, relaxačnými zvukmi a hudbou
DC 5V 1A
Napájanie: DC 5 V 1 A
Rozmery zariadenia: 55x199x78 mm
Hmotnosť: 0,3 kg

Masážny prístroj VENGA MAS3005 je elektrické zariadenie na uvoľnenie a zmiernenie bolesti očí po intenzívnom strese. Prístroj masíruje rôzne tlakové body okolo očí a príjemné teplo má veľmi upokojujúci účinok. 3 režimy ponúkajú rôzne možnosti nastavenia, ktoré zabezpečia relaxáciu kedykoľvek podľa vašich potrieb. Vďaka ovládaniu jedným tlačidlom sa zariadenie veľmi ľahko používa.

Venga je európska značka vysokokvalitných domácich spotrebičov, ktorá dbá na to, aby ich ceny boli prijateľné. Kancelárie spoločnosti sa nachádzajú v oblasti Bruselu. Solárne poháňané logistické centrum (1000 m3), technické oddelenie a oddelenie kvality sa nachádzajú v srdci Nemecka.
Od kuchynských a kozmetických produktov až po upratovanie domácnosti - Venga bude vašim spoľahlivým partnerom pre vybavenie celej vašej domácnosti.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.