Lavera Lavera Deo Roll-On Refresh Limetka 50ml

1×1 ks

Značka: LAVERA

Guľôčkový dezodorant lavera Vám poskytne pocit sviežosti až 48 hodín.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
10,39
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Lavera Lavera Deo Roll-On Refresh Limetka 50ml 1×1 ks

X58608

Hlavný popis produktu

Obsiahnuté prírodné minerály redukujú potenie a jeho nežiaduce prejavy. Šetrné zloženie neobsahuje alumíniové soli a stará sa o citlivú pokožku v podpazuší. Výťažky z Bio Limetky aj Bio Verbeny stimulujú obnovu kožných buniek v citlivej oblasti podpazušia a prevoňajú Váš deň osviežujúcou vôňou s citrusovými tónmi, ktorá Vás nabije energiou.

Obal je z 96 % vyrobený z recyklovaného materiálu, zatiaľ čo receptúra deodorantu je 100% organická a neznečisťuje odpadové vody.

Účinné látky: Výťažky z Bio Limetky Vám vďaka svojej aromatickej vôni behom chvíľky zaistia dobrú náladu. Obsahujú veľké množstvo vitamínu C, B a minerálov. Na pokožku majú vďaka vysokému obsahu účinných flavonoidov antioxidačné účinky. Bio Verbena je známa pre svoju sviežu vôňu. Výťažky z listov majú stimulujúce a tonizačné účinky. Verbena obsahuje mnoho cenných zložiek ako je verbenalin, éterické oleje, triesloviny a kyselinu kremičitú. Triethylester kyseliny citrónovej je prírodná zlúčenina, ktorý zabraňuje rozkladu baktérií obsiahnutých v pote. Tým minimalizuje tvorbu nežiaduceho zápachu. Má tiež vysoké antioxidačné účinky.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:

VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu.

NATRUE • Svetovo uznávaný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že pri výrobe boli použité len látky prírodného pôvodu či v bio kvalite.

Organic • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej výroby.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.