Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet

1×1 ks, robotický vysávač

Značka: LAUBEN

Robotický vysávač s mopom, navigácia LaserVac®, FloorSafe® mopovanie, MopEffect® vytieranie, smart aplikácia v CZ, pre domácich maznáčikov a alergikov, no-go zóny, virtuálna stena, uloženie až 5 máp, PetCarpet® kefa, na jedno nabitie 200 m2, 200 min, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, predvoľba miestností k upratovaniu, vysáva a mopuje v jednom kroku, senzor proti nárazu a pádu.

554,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet 1×1 ks, robotický vysávač

X54269

Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet

Prišiel, videl, upratal

Robotický vysávač Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet sa postará o vysoko efektívne upratovanie vašej domácnosti bez nutnosti vašej asistencie. Robot vysáva aj vytiera zároveň, v 3 voliteľných intenzitách. S pomocou technológie LaserVac® si predom vytvorí presnú mapu vašich priestorov, ktoré potom upratuje podľa vašich požiadaviek, ale bez vašej pomoci. Vysávač sme vybavili technológiou FloorSafe®, vďaka ktorej sa nemusíte báť vytierať ani chúlostivé drevené podlahy, zvládne ale aj zašpinenú dlažbu v predsieni. Na extra odolné škvrny zaberie technológia MopEffect®, kedy vďaka špeciálnej trajektórii robot vydrhne každé miesto dvakrát. Vysávač disponuje senzorom proti pádu zo schodov aj nárazu, je vybavený univerzálnou kefou, určenou na všetky typy podláh, aj špeciálnou kefou PetCarpet® pre extra dôkladný zber zvieracích chlpov z kobercov. Na zvieracích maznáčikov sme mysleli aj pri voľbe HEPA filtra 14, ktorý zachytí až 99,99% častíc o veľkosti 0,1 – 0,3 mikrometrov. Vysávač najlepšie ovládate pomocou mobilnej aplikácie Lauben Vacuum Robot, ktorá je zdarma dostupná v češtine, nemčine aj angličtine. Možno ju ale obsluhovať aj pomocou diaľkového ovládania. V aplikácii môžete vytvoriť a uložiť až 5 máp rôznych priestorov a až 20 zakázaných zón a virtuálnych stien, či oblastí bez mopovania. Pomocou aplikácie takisto jednoducho naplánujete upratovanie konkrétnej miestnosti, vo zvolenom režime a intenzite, na vami preferovaný čas. Na jedno nabitie vydrží v prevádzke 200 minút a uprace až 200 m2. Príjemným bonusom sú hlasové oznámenia vysávača v češtine, či nemčine alebo angličtine. Vďaka nízkej výške sa bez problému dostane aj pod nábytok. Je bezsáčkový, jednoducho sa udržiava a vďaka bočným kefám bez problému uprace aj v rohoch, pozdĺž stien a na ďalších ťažko dostupných miestach.

Automatické inteligentné upratovanie celého bytu

Vysávač Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet si poradí so všetkými druhmi povrchov a dostane sa aj do ťažko prístupných rohov a zákutí. Automaticky deteguje koberec, na ktorom sám zvýši sací výkon. Vďaka svojej nízkej výške za vás vysaje aj pod nábytkom a vy sa nemusíte prácne ohýbať. Disponuje senzormi proti pádu a nárazu, takže je šetrný sám k sebe aj vášmu vybaveniu. Pri prvom upratovaní si pomocou technológie LaserVac® vytvorí mapu vášho priestoru, ktorý potom upratuje podľa vašich predstáv, bez nutnosti vašej asistencie. Upratovanie vašej domácnosti si môžete naplánovať do detailu pomocou mobilnej aplikácie, aj v prípade, že práve nie ste doma. Po skončení upratovania vysávač sám zájde naspäť do dobíjacej stanice. Pokiaľ sa batéria v priebehu upratovania vybije, dôjde sa sám nabiť, a potom upratovanie dokončí od miesta, kde prestal.

Upratovanie naplánujete na pár kliknutí

Pri prvom spustení si vysávač automaticky vytvorí mapu vášho priestoru, ktorú uloží do mobilnej aplikácie. Týchto máp je možné uložiť až 5, pre rôzne priestory, okrem vášho domova napríklad aj pre chalupu, alebo kanceláriu. Vďaka možnosti uložiť a pomenovať jednotlivé mapy a ich miestnosti, je možné jednoducho zvoliť oblasť upratovania. Pre každú oblasť môžete nastaviť konkrétny dátum, čas, režim aj intenzitu. Pomocou aplikácie možno vymedziť až 20 zakázaných zón a virtuálnych stien, teda miest, kam sa vysávač nedostane. Celé upratovanie si tak môžete pohodlne naplánovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek z vášho telefónu, všetku prácu vykoná vysávač za vás.

Inteligentná mobilná aplikácia

Vysávač Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet budete mať vždy pod kontrolou vďaka mobilnej aplikácii Lauben Vacuum Robot, ktorá je zdarma k dispozícii v češtine, angličtine a nemčine. Po prvom spustení vysávač vytvorí mapu vášho bytu či domu, pri ďalších upratovaniach tak presne vie, kde sa nachádza. Skvele sa orientuje a dokáže tak vyriešiť najrôznejšie situácie. Môžete sa spoľahnúť na to, že upratovanie dokončí. Jednotlivé miestnosti možno v aplikácii pomenovať, a jednoducho tak naplánovať upratovanie na konkrétny čas odkiaľkoľvek, napríklad aj keď sa vraciate z práce domov. V aplikácii možno sledovať vysávač v reálnom čase, manuálne vyznačiť dráhu upratovania vrátane zakázaných zón, nastaviť intenzitu sania a vytierania, alebo skontrolovať stav filtra a príslušenstva. Pokiaľ nemáte smart telefón, alebo vám ovládanie cez aplikáciu nevyhovuje, môžete vysávač ovládať pomocou diaľkového ovládača.

Jednoduché ovládanie a údržba, bohaté príslušenstvo

Robotický vysávač môžete jednoducho ovládať pomocou mobilnej aplikácie Lauben Vacuum Robot, ktorá je dostupná v češtine, stačí vám ale aj diaľkové ovládanie. Samozrejmosťou sú hlasové oznámenia v češtine, angličtine či nemčine. Vysávač je bezsáčkový, po upratovaní vyprázdnite jeho prachový zásobník, prípadne očistíte mopovaciu textíliu. Vysávač sa po skončení upratovania sám vracia na dobíjaciu základňu, kde sa automaticky nabije na ďalšie použitie. Disponuje senzorom proti pádu zo schodov a proti nárazu. Keď sa vysávač dostane k prekážke, sám sa spomalí, nehrozí teda poničenie vysávača, ani vášho nábytku.

Súčasťou balenia je kefa na zvieracie chlpy PetCarpet®, hypoalergénny HEPA filter kategórie 14, ktorý zachytí až 99,99% častíc o veľkosti 0,1 – 0,3 mikrometrov, a kefa na jeho očistenie, 2 mopovacie textílie, 4 bočné kefy, kefa na čistenie hlavnej kefy a diaľkové ovládanie. Ovládanie vysávača je vysvetlené vo video tutoriáli, na ktorý odkazuje priložený QR kód.

Umelá inteligencia s navigáciou LaserVac®

Predom si vytvorí mapu priestoru, v ktorom sa potom skvele orientuje, a s mapou možno vďaka extrémnej presnosti ďalej pracovať.

Multifloor mapovanie

V aplikácii môžete uložiť a pomenovať až 5 rôznych máp.

MopEffect®

Vďaka špeciálnej trajektórii robot simuluje drhnutie podlahy, poradí si tak aj s odolnejšími škvrnami .

FloorSafe®

Nebojte sa vytierať ani chúlostivejšie drevené povrchy, vďaka možnosti dávkovania množstva vody zvládne naozaj všetky typy krytín.

PetCarpet®

Vieme, akú spúšť po sebe dokážu zanechať chlpatí domáci maznáčikovia, preto sme k vysávaču pridali špeciálnu kefu, ktorá sa vynikajúco hodí pre zachytenie dlhších chlpov aj z vyšších kobercov.

Spoľahlivé dokončenie upratovania

Na Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet je spoľahnutie, že upratovanie dokončí. Po návrate z práce ho nájdete spokojne odpočívať v nabíjacej základni v upratanom byte.

Dobíjanie uprostred upratovania

Žiadna dráma sa nekoná ani v prípade, že robotovi nevystačí batéria na celé upratovanie. Proste sa dôjde nabiť a následne upratovanie od rovnakého miesta dokončí.

HEPA filter zatočí s prachom a alergénmi

Na zvieracích maznáčikov sme mysleli aj pri voľbe HEPA filtra 14, ktorý zachytí až 99,99% častíc o veľkosti 0,1 – 0,3 mikrometrov, a spoľahlivo tak vyčistí vašu domácnosť od alergénov.

Zakázané zóny a virtuálne steny

Prostredníctvom mobilnej aplikácie možno vyznačiť až 20 miest, kam si neprajete, aby sa vysávač dostal. Ten sa im potom pri upratovaní automaticky vyhne.

Oblasti bez mopovania

Neprajete si, aby robot pri mopovaní namočil koberec alebo chcete, aby sa vyhol poškodeným parketám? Žiadny problém, v aplikácii jednoducho nastavíte oblasť bez mopovania.

Plánovanie upratovania

Upratovanie môžete jednoducho naplánovať odkiaľkoľvek, napríklad keď sa vraciate z práce domov. Zvoliť môžete konkrétnu miestnosť, upratovací režim, intenzitu a vami preferovaný čas a deň.

3 úrovne vysávania a vytierania

Na výber máte z 3 intenzít vysávania a vytierania, nemusíte sa báť o chúlostivejšie povrchy, ale zároveň si vysávač poradí s nečistotami všetkého druhu, od rozliatej kávy až po škvrny od blata.

Smart aplikácia v CZ, EN a DE

Vysávač budete mať vždy pod kontrolou vďaka mobilnej aplikácii Lauben Vacuum Robot, ktorá je zdarma k dispozícii v češtine, angličtine a nemčine.

Hlasové oznámenia

Robot na vás bude hovoriť sympatickým hlasom, podľa vašich preferencií si vyberte češtinu, angličtinu či nemčinu.

Diaľkové ovládanie

Ak nemáte smart telefón, alebo vám ovládanie cez aplikáciu nevyhovuje, môžete vysávač ovládať pomocou diaľkového ovládača.

Výška len 9,6 cm, prekážky až 1,5 cm

Vďaka výške 9,6 cm sa vysávač bez problémov dostane aj pod nábytok, takisto dokáže prekonať prekážku do výšky až 1,5 cm.

200 minút / 200 m2 na jedno nabitie

Na jedno plné nabitie vydrží vysávač v prevádzke 200 minút a uprace až 200 m2 priestoru. Po skončení upratovania sa sám vráti na dobíjaciu základňu.

Tichý režim

Vysávač disponuje tichým režimom, pri ktorom zníži rýchlosť rotácie a sací výkon pre minimalizáciu hluku.

Senzor proti nárazu a proti pádu

Vysávač disponuje senzorom proti nárazu, pri detekcii prekážky sa spomalí. Nespadne ani zo schodov, či z terasy, pretože jeho senzory rozpoznajú okraj a zmenia smer. Je tak šetrný sám k sebe aj vášmu vybaveniu.

Bohaté príslušenstvo

Vysávač je vybavený univerzálnou kefou pre všetky typy podláh, aj špeciálnou kefou PetCarpet® pre zber zvieracích chlpov z kobercov.

Video návod

Nebaví vás čítať dlhé manuály? Pozrite sa na názorné video, podľa ktorého zvládnete všetko behom pár minút.

Dostupné náhradné diely a príslušenstvo

Asistenti Google Home a Alexa

Aplikácia Lauben Robot Vacuum je kompatibilná s asistentami Google Home a Alexa .

Parametre


Typ povrchuNa všetky druhy podláh, koberce, tvrdé podlahy, linoleum, drevené podlahy, plávajúce podlahy, dlažba
NavigáciaÁno, LIDAR s umelou inteligenciou LaserVac®
AplikaceÁno
JazykyČeština, angličtina, němčina
Hlasové oznámeniaČeština, angličtina, němčina
FunkcieLaserová navigácia LIDAR s umelou inteligenciou LaserVac®, špecialista na domácich maznáčikov, špeciálna kefa na zvieracie chlpy PetCarpet®, inteligentné dávkovanie vody FloorSafe®, trajektória pohybu mopovania MopEffect®, nastaviteľná intenzita sania, tichý režim, IR senzor proti pádu, IR senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, plánovač upratovania, až 20 virtuálnych stien a no go zón, oblasti bez mopovania, uloženie až piatich máp, obnovenie uloženej mapy, detekcia kobercov, filter HEPA14, hlasové oznámenia
Možnosti aplikáciePlán upratovania (možnosť nastavenia ktoré dni a v aký čas, akú použije saciu silu, či bude mopovať a akou intenzitou, ktoré konkrétne miestnosti bude upratovať a koľkokrát, až 20 virtuálnych stien a no-go zón, oblasti bez mopovania, uloženie až piatich máp (napr. chata, 1. poschodie, prízemie), možnosť obnovenia uloženej mapy, pomenovanie miestností, zlúčenie a rozdelenie miestností, jazyk aplikácie, jazyk hlasových oznámení, stav príslušenstva, intenzita sania (stredné, intenzívne a tiché), intenzita mopovania (3 úrovne, možnosť nastaviť napr. na citlivé podlahy), tichý režim, režim „nerušiť“
Možnosti diaľkového ovládačaZapnúť, vypnúť, smerovať
UrčenieS mopom, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy, na všetky typy podláh, pre alergikov
Pre alergikovÁno
Plánovanie upratovaniaÁno
Automatické dobíjanieÁno
Prekážka1,5 cm
Senzor proti nárazuÁno, infračervený
Senzor proti nárazuÁno, infračervený
Vysáva a mopuje v jednom krokuÁno
MopovanieÁno, technológia MopEffect® a FloorSafe®
Objem nádoby na prach475 ml
Objem nádoby na vodu220 ml
Počet bočných štetcov2
Prekonanie prekážky do výšky1,5 cm
Typ ovládaniaNa tele, diaľkové ovládanie, aplikácia
FiltreHEPA filter 14, umývateľný filter
Výška9,6 cm
Šírka33 cm
Hmotnosť3,1 kg
VýbavaPetCarpet®, bočné kefy, diaľkové ovládanie, HEPA filter, mopovacia textília z mikrovlákna
Vymeniteľná batériaÁno
FarbaČierna
Hlučnosť62 dB
Doba nabíjania240 – 360 min
Doba prevádzky200 min
Na jedno nabitie200 m2
TypRobotický

Obsah balenia

  • Mopovacia nádržka
  • Nádoba na nečistoty
  • PetCarpet® kefa
  • 2 mopovacie textílie
  • 4 postranné kefy
  • HEPA filter
  • Čistiaca kefa na filter
  • Adaptér
  • Nabíjacia stanica
  • Diaľkové ovládanie

Porovnávacia tabuľka


Lauben Robot Vacuum 15BB PetLauben Robot Vacuum 26BB PetLauben Robot LaserVac® 52BB Pet
VysávaIcon DotIcon DotIcon Dot
MopujeIcon DotIcon DotIcon Dot
Vysáva aj mopuje v jednom krokuIcon DotIcon DotIcon Dot
Plánovač upratovaniaIcon DotIcon DotIcon Dot
FloorSafe®×Icon DotIcon Dot
MopEffect®××Icon Dot
PetBrushless®Icon Dot××
PetCarpet®×Možnosť dokúpiťIcon Dot
NavigáciaSystematický pohybGyroskopická Gyro+LaserVac®
Mobilná aplikácia v CZ×Icon DotIcon Dot
Mobilná aplikácia v DE×Icon DotIcon Dot
Mobilná aplikácia v EN×Icon DotIcon Dot
Rozpráva česky×Icon DotIcon Dot
Rozpráva nemecky×Icon DotIcon Dot
Rozpráva anglicky×Icon DotIcon Dot
Zónové upratovanie××Icon Dot
Kreslenie trasy pri upratovaní×Icon DotIcon Dot
Dĺžka upratovania na jedno nabitie90 min.120 min.200 min.
m2 na jedno nabitie100 m2120 m2200 m2
Pokračovanie upratovania po dobití××Icon Dot
Automatické dobíjanieIcon DotIcon DotIcon Dot
Virtuálna stena×Icon DotIcon Dot
Uloženie mapy×Icon DotIcon Dot
Automatické zvýšenie výkonu na koberci××Icon Dot
No-go zóny××Icon Dot
Upratovanie po miestnostiach××Icon Dot
Zóny bez mopovania××Icon Dot
Bočné kefyIcon DotIcon DotIcon Dot
HEPA filterIcon DotIcon DotIcon Dot
diaľkové ovládanieIcon DotIcon DotIcon Dot
Google Home×Icon DotIcon Dot
Alexa×Icon DotIcon Dot

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.