Ivy Bears Restful vitamíny pre lepší spánok 60 ks

1×60 ks

Značka: IVY BEARS

Vitamínový komplex s vysokou koncentráciou medovky lekárskej, l-theanínu a lactia bol vyvinutý v spolupráci so somnológmi. Zmierňuje emocionálne napätie a podporuje prirodzený spánkový cyklus aj v stresových fázach života.

19,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Ivy Bears Restful vitamíny pre lepší spánok 60 ks 1×60 ks

X001417

Hlavný popis produktu

Vitamínový komplex s vysokou koncentráciou medovky lekárskej, l-theanínu a lactia bol vyvinutý v spolupráci so somnológmi. Zmierňuje emocionálne napätie a podporuje prirodzený spánkový cyklus aj v stresových fázach života. Gumené medvedíky pre pokojný spánok V spolupráci so somnológmi bol vyvinutý vitamínový komplex obsahujúci vysoké koncentrácie medovky lekárskej, l-theanínu a lactia. Bez umelých farbív - vhodné pre vegánov. Najpredávanejšie vitamínové medvede v Európe. Zloženie medveďov umožňuje navodiť vnútorný pokoj a rovnováhu aj počas stresových období života. Zmierňujú príznaky emocionálneho napätia, podporujú prirodzený a pokojný spánok. Koncentrovaný komplex obsahuje medovku lekársku, ktorá má mierny sedatívny účinok, zlepšuje spánok a posilňuje nervový systém. L-theanín zmierňuje stres a upokojuje srdcovú frekvenciu, zatiaľ čo vysoko koncentrovaný adaptogén lactium zvyšuje odolnosť voči stresu a znižuje jeho prejavy. Vitamínový komplex obsahuje iba vedecky overené zložky, ktoré prechádzajú prísnou kontrolou. Medvede majú lahodnú ovocnú chuť. Neobsahujú umelé farbivá, príchute, oxid titaničitý, lepok, sóju, laktózu ani kvasnice. Vhodné na dlhodobé používanie. Ovocné medvedíky sú nielen príjemné na užívanie, ale vďaka svojim účinkom patria medzi najpredávanejšie vitamínové medvedíky v Európe. Prečo si IvyBears zamilujete: navodzujú vnútorný pokoj a rovnováhu podporujú prirodzený spánkový cyklus znížiť príznaky stresu a napätia Recept vyvinutý odborníkmi Chutí ako čierne ríbezle zloženie bez umelých farbív vhodné pre vegánov

Účinné zložky: 100% vegánske | 100% bez krutosti | vyrobené v Nemecku Lactium - prírodný adaptogén. Pomáha zvládnuť úzkosť a znížiť stres. Vďaka svojim relaxačným účinkom zlepšuje kvalitu spánku. L-theanín - neesenciálna aminokyselina s antioxidačnými účinkami pomáha uvoľniť telo. Potláča stres a navodzuje stav uvoľnenia bez pocitu ospalosti, čím zlepšuje spánkový cyklus. Medovka lekárska - uvoľňuje kŕče spôsobené nervovým napätím. Podporuje hormonálnu rovnováhu a uvoľňuje telo. Pomáha pri pokojnom spánku a znižuje krvný tlak. Zloženie: Glukózový sirup, cukor, dextróza, želírujúca látka pektín, hydrolyzát mliečnej bielkoviny, kyselina citrónová, L-theanín, farbivo (paprikový a mrkvový koncentrát), prírodná aróma čiernych ríbezlí s ďalšími prírodnými arómami, rastlinný olej (kokosový, repkový), extrakt z medovky, pyridoxín hydrochlorid, leštiaca látka karnaubský vosk. Bez lepku, bez sóje, bez oxidu titaničitého.

V dennej dávke 2 žuvačky: Vitamín B6 2 mg (143 % RHP), L-Theanín 50 mg, extrakt z medovky 10:1 5,5 mg, Lactium 75 mg.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 gumené medvedíky denne pred spaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Dôležité upozornenia: Ak ste tehotná, dojčíte, užívate akékoľvek lieky, plánujete operáciu alebo máte akékoľvek zdravotné ťažkosti, pred užitím sa poraďte so svojím lekárom. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 5 až 25 stupňov Celzia. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou, mrazom a priamym slnečným žiarením. Nie je určený ako náhrada pevnej stravy. Množstvo v balení: Balenie obsahuje 60 medvedíkov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.