Hygienický odstraňovač škvŕn a zápachu EKO Cleanee 500ml

1×500 ml, odstraňovač škvŕn

Značka: CLEANEE

ECO PET hygienický odstraňovač škvŕn a zápachu. Prípravok si skvele poradí s nežiaducou špinou, zápachom a odolnými zaschnutými škvrnami po domácich zvieratách. Prostriedok zložený z čisto prírodných látok, výťažkov z rastlín a prírodných olejov, je biodegradovateľný, šetrný a bezpečný k pokožke a prírode, netestovaný na zvieratách.

5,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Hygienický odstraňovač škvŕn a zápachu EKO Cleanee 500ml 1×500 ml, odstraňovač škvŕn

X005897

Hlavný popis produktu

CLEANEE ECO Pet hygienický odstraňovač škvŕn a zápachu po domácich maznáčikoch je hygienický čistiaci prostriedok zložený z čisto prírodných látok, výťažkov z rastlín a prírodných olejov. Je unikátny svojim antimikrobiálnym a silným antioxidačným účinkom i skvelými čistiacimi schopnosťami. Biodegradovateľný. prírode, netestovaný na zvieratách.V čom je CLEANEE ECO Pet výnimočný?

- prírodný čistiaci prostriedok a odstraňovač zápachu

- neobsahuje látky škodlivé na dýchanie

- bez parfermácie - iba slabá vôňa prírodných olejov

- bezpečný pre ľudskú aj zvieraciu pokožku

- hygienická čistota okolo domácich maznáčikov - potvrdené laboratórnymi testami

- ekologický - bezpečný k prírode - plne rozložiteľný v prírode

- vegánske zloženie - certifikát V-label VeganPrípravok si skvele poradí s nežiaducou špinou, zápachom a odolnými zaschnutými škvrnami po domácich zvieratách:

- zvieracie pelechy

- mačacie košíky

- psie deky

- koberce

- pohovky a sedačky

- nábytok

- na čistenie akvárií a zvieracích klietok

- mačacie záchodJe špeciálne určený na nečistoty biologického pôvodu:

- blato

- sliny

- krv

- iné pigmentové, ťažko odstrániteľné škvrny

- odstraňuje zápach od zvieracieho moču

- účinne eliminuje nežiaduce živočíšny zápach

Vzhľadom na čisto prírodné zloženie, ho možno aplikovať aj priamo na srsť. Prípravok obsahuje prírodné saponíny a tenzidy, čím okrem čistiacich schopností dosahuje vysokú a dlhodobú účinnosť pri odstraňovaní bielkovinového zamorenia. Na ošetrených plochách vytvára mikrofilm chrániaci pred mikrobiálnou kontamináciou.Ako CLEANEE ECO Pet používa?

Pred použitím pretrepte. Odstráňte voľné nečistoty z povrchu, potom aplikujte na znečistený povrch zvieracieho príslušenstva, koberca, sedačky alebo podlahy a nechajte chvíľu pôsobiť. Miesto vytrite handričkou, kefkou či papierovou utierkou. Deky alebo pelechy prípadne potom vyperte v práčke. V prípade potreby postup opakujte.Aké je zloženie CLEANEE ECO Pet?

Voda, Karanja olej (olej z indického buku), Ľanový olej, Neem olej, Tálový olej, BIO morská soľ, Výťažok z cukrovej trstiny, Kyselina askorbová, Kokosový olej. Neobsahuje žiadne známe nebezpečné alebo karcinogénne látky. Neobsahuje umelé farbivá, penidlá (SLS alebo SLES) ani arómy.Ako CLEANEE ECO Pet skladovať?

Uchovávajte v pôvodných obaloch, pri teplotách 15-30 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, chráňte pred mrazom. Produkt má 100% prírodné zloženie, a preto môže pod vplyvom teploty meniť konzistenciu a farbu, nemá to však vplyv na jeho vlastnosti.Aké veľké je balenie CLEANEE ECO Pet?

500 ml s rozprašovačom

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.