Hygienický čistič na hračky EKO Cleanee 500ml

1×500 ml, čistiaci prostriedok

Značka: CLEANEE

Prírodný čistiaci prostriedok - šetrne hygienicky a hĺbkovo vyčistí všetky umývateľné hračky, prebaľovacie pulty, jedálenské stoličky a iné detské doplnky. Je biodegradovateľný, šetrný a bezpečný k pokožke a prírode. Je bezpečný pre styk s potravinami.

4,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Hygienický čistič na hračky EKO Cleanee 500ml 1×500 ml, čistiaci prostriedok

X005896

Hlavný popis produktu

CLEANEE hygienický čistič ECO BABY je prírodný čistiaci prostriedok na všetky povrchy spojené s aktivitami s malými aj väčšími deťmi.V čom je CLEANEE hygienický čistič na HRAČKY výnimočný?

Prípravok je unikátny svojim antimikrobiálnym a silným antioxidačným účinkom aj skvelými čistiacimi schopnosťami. Je biodegradovateľný, šetrný a bezpečný k pokožke a prírode. Netestované na zvieratách.Šetrne a hĺbkovo vyčistí povrchy ako sú:

- všetky umývateľné hračky

- prebaľovacie pulty a podložky

- detské jedálenské stoličky

- nočníky

- detské WC dosky

- detské stoličky

- nábytok v detskej izbe

- matrac v detskej postieľke

- iné detské doplnkyČo všetko odstraňuje CLEANEE hygienický čistič na HRAČKY?

- všetky nečistoty

- odolné zvyšky štiav

- zaschnuté mlieko

- škvrny na koberci

- škvrny a zápach na detský matrac

- ďalšie potraviny zo všetkých povrchov okolo detí

- Na ošetrených plochách vytvára dlhodobú ochranu pred mikrobiálnou kontamináciou, pohlcuje nežiaduce zápach a je bezpečný pre styk s potravinami.

Ako CLEANEE hygienický čistič na HRAČKY používa?

Pred použitím pretrepte. Aplikujte na znečistený povrch a nechajte chvíľu pôsobiť. Potom zotrite pomocou mäkkej utierky a prípadne opláchnite vodou. V prípade potreby proces opakujte.Aké je zloženie CLEANEE hygienický čistič na HRAČKY?

Voda, Karanja olej (olej z indického buku), Ľanový olej, Neem olej, Tálový olej, BIO morská soľ, Výťažok z cukrovej trstiny, Kyselina askorbová, Kokosový olej. Neobsahuje žiadne známe nebezpečné alebo karcinogénne látky. Neobsahuje umelé farbivá, penidlá (SLS alebo SLES) ani arómy.Ako CLEANEE hygienický čistič na HRAČKY skladovať?

Skladujte pri teplotách 15–30 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, chráňte pred mrazom. Produkt má 100% prírodné zloženie, a preto môže pod vplyvom teploty meniť konzistenciu a farbu, nemá to však vplyv na jeho vlastnosti. Uchovávajte v pôvodných obaloch. Použiteľné po dobu 6 mesiacov od prvej aplikácie. Prázdne obaly sú recyklovateľné.Je použitie CLEANEE hygienického čističa na HRAČKY bezpečné?

Prípravok je čisto prírodný, nedráždi pokožku, je bezpečný aj v styku s potravinami. Produkt je biodegradovateľný, a tým bezpečný k prírode.Aké veľké je balenie CLEANEE hygienického čističa na HRAČKY?

500 ml s rozprašovačom

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.