Hriankovač Adler AD 3222

Značka: ADLER

Efektívny hriankovač Adler AD3222 s maximálnym výkonom 1000 W umožňuje pripraviť dva toasty naraz

31,79
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Hriankovač Adler AD 3222

3ca57f05-29cb-44e2-a334-1080f20c011a

Hlavný popis produktu

Efektívny hriankovač Adler AD3222 s maximálnym výkonom 1000 W umožňuje pripraviť dva toasty naraz. Gombík nastavenia opečenia umožňuje pripraviť toasty tak, aby boli presne také chrumkavé, ako by mali byť. Tácka na omrvinky pomáha udržiavať zariadenie, ako aj miesto, kde sa pripravuje jedlo, čisté. Hriankovač zostáva na svojom plášti chladný - to je jeden z faktorov, ktoré zvyšujú bezpečnosť prevádzky zariadenia. Proces pečenia je možné kedykoľvek zastaviť pomocou tlačidla STOP.
Zvyčajne začínate deň teplými raňajkami? Máte radi toasty na večeru? Uprednostňujete lahodný a chrumkavý doplnok k obľúbenému šalátu? Máme niečo práve pre vás! Hriankovač AD 3222 je produkt pre každého, kto oceňuje na raňajky hrianky s džemom alebo horúce rožky! Štýlový prístroj, ktorý zaujme svojou funkčnosťou a navyše bude vyzerať pekne v každej kuchyni! Za pár minút môžete prekvapiť svoju rodinu vôňou teplého chleba, ktorý obohatí každé jedlo! Vysoká kvalita produktu vám umožní užívať si ho po mnoho rokov!

Charakteristika a technické údaje:
Puzdro z nehrdzavejúcej ocele
7 stupňov zhnednutia
3 funkcie:
STOP
OHRIEVANIE
ROZMRAZOVANIE
3 kontrolky
Mriežka na ohrievanie žemlí
Automatické vypnutie
Funkcia automatického vyskakovania
Odnímateľný zásobník na omrvinky
Protišmykové nožičky
Vstavaný úložný priestor pre kábel
Veľkosť otvoru na plátky: 13,0 x 10,5 x 3,0 cm
Výkon nom.: 600W-700W
Max. výkon: 1000W
Napájanie 220-240 V, 50-60Hz
Puzdro vyrobené z nehrdzavejúcej ocele
Farba: strieborná
Dĺžka napájacieho kábla: 82 cm

Najlepšie chrumkavé toasty! Kto nemá rád toasty? Bez ohľadu na to, či preferujete biely chlieb s džemom alebo inými prísadami alebo celozrnný chlieb, tento výrobok splní vaše požiadavky! Vďaka hriankovaču s výkonom 1000 W pripravíte dva hrianky v jednom cykle. Rýchlo si pripravíte svoj obľúbený chlieb, ktorý si zohrejete a za pár minút upečiete presne tak, ako ho máte radi. Vďaka plynulému ovládaniu opečenia si každý člen vašej rodiny môže vybrať svoju obľúbenú úroveň pečenia. Je tu niečo pre každého! Hriankovač má navyše vysúvaciu misku na omrvinky, ktorá vám pomôže rýchlo a pohodlne zorganizovať kuchyňu.
Najväčšou výhodou tohto produktu je fakt, že ho môžete použiť aj na rozmrazovanie pečiva! Pomôže to ušetriť čas v kuchyni. Stačí použiť funkciu rozmrazovania a po niekoľkých minútach si môžete vychutnať chlieb podobný tomu, ktorý ste vybrali priamo z rúry! Po dosiahnutí vhodnej úrovne opečenia chleba sa zariadenie automaticky vypne. Ak však počas pečenia zistíte, že chlieb je dokonalo opečený, môžete použiť tlačidlo STOP, ktoré hriankovač automaticky vypne. Dobrú chuť!

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.