Horské slnko SCHOTT GB 908 CN

Značka: SCHOTT

Horské slnko od renomovanej značky Efbe - Schott z Nemecka je osvedčený spôsob ako si počas zimných mesiacov môžete doplniť vitamín D

269,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Horské slnko SCHOTT GB 908 CN

28a83a5b-ad4b-4ebd-a9e5-6a5de95b912c

Hlavný popis produktu

Horské slnko od renomovanej značky Efbe - Schott z Nemecka je osvedčený spôsob ako si počas zimných mesiacov môžete doplniť vitamín D. Horské slnko slúži ako náhrada za nedostatok slnečných lúčov. Liečivé lúče umelého slnka sú obľúbené pri nachladnutí, nádche a podobne. Keďže sa jedná o UV žiarič, tak okrem zdroja vitamínu D dokáže aj účinne opáliť. Stačí teda ožarovanie horským slnkom do 15 minút a Vaša pokožka bude krajšia, opálenejšia a uvoľnenejšia. Toto zariadenie je možné nastaviť na vhodnú dobu opaľovania pomocou časovača, ktorého nastavenia si možno zapamätať až pre 4 osoby. Nezabudnite počas ožarovania horským slnkom používať aj pribalené špeciálne okuliare, ochránite si tak zrak.
Horské slnká Schott 908 CN majú kolagénové lampy UVA-Color, polovica žiariviek je modrá a polovica žiariviek ružová. Tieto žiarivky okrem toho, že svojim svetlom opália pokožku, priaznivo pôsobia na telo a zdravie. Neodopierajte si zlatistý odtieň pokožky po celý rok – nechajte ju vyžarovať nádherný lesk 365 dní v roku!

Charakteristika a technické údaje:
Malé domáce solárium na zdravé a pohodlné opaľovanie tváre a dekoltu
MODEL 2023 - vybavený elektronickými predradníkmi
Vysoko kvalitné spracovanie
Vynikajúce žiarovky Cosmolux S modré (4ks) + ružové (4ks)
Modrá = relaxačná, priaznivo ovplyvňuje krvný tlak a pulz, stimuluje vstrebávanie kyslíka a znižuje stres.
Ružová = povzbudzujúca, priaznivo pôsobí na imunitný systém a dodáva pozitívnu energiu
Panoramatické usporiadanie trubíc
Vstavaná reflexná clona pod lampami uľahčujúca opálenie
Časovač pre nastavenie požadovaného času opaľovania (max 30 minút)
Funkcia pamäte nastavení pre 4 osoby
Priestor pre uloženie kábla
Súčasťou balenia sú dva páry ochranných okuliarov
Rukoväť na prenášanie zariadenia
Rozmery (V x Š x H): 35 x 26 x 17 cm
Hmotnosť: 2,5 kg
Výkon: 130 W
Napájanie: 230V / 50Hz
Vyrobené v Nemecku

Slnko je zdrojom života na Zemi. Svetlo a teplo slnka - ako každý vie zo zmeny ročných období a z dovolenkových skúseností - majú veľký vplyv na naše zdravie a našu fyzickú pohodu. Opaľovanie pokožky zvyšuje prirodzené sebavedomie a osobnú pohodu zdravým atraktívnym vzhľadom. Opaľovanie zároveň plní svoj biologický účel ochrany pokožky pred spálením slnkom - napr. pred dovolenkou.
Rozhodnite sa pre kvalitu Made in Germany: výroba prebieha výlučne v Bad Blankenburgu v Durínsku a podlieha pravidelným kontrolám kvality.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.