Horské slnko SCHOTT GB 908

Značka: SCHOTT

Horské slnko Schott GB908 od renomovanej značky Efbe - Schott z Nemecka je osvedčený spôsob ako si počas zimných mesiacov môžete doplniť vitamín D

259,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Horské slnko SCHOTT GB 908

29129c9e-314b-4323-bba1-0e465fc3c320

Hlavný popis produktu

Horské slnko Schott GB908 od renomovanej značky Efbe - Schott z Nemecka je osvedčený spôsob ako si počas zimných mesiacov môžete doplniť vitamín D. Horské slnko slúži ako náhrada za nedostatok slnečných lúčov. Liečivé lúče umelého slnka sú obľúbené pri nachladnutí, nádche a podobne. Keďže sa jedná o UV žiarič, tak okrem zdroja vitamínu D dokáže aj účinne opáliť. Stačí teda ožarovanie horským slnkom do 15 minút a Vaša pokožka bude krajšia, opálenejšia a uvoľnenejšia. Toto zariadenie je možné nastaviť na vhodnú dobu opaľovania pomocou časovača, ktorého nastavenia si možno zapamätať až pre 4 osoby. Nezabudnite počas ožarovania horským slnkom používať aj pribalené špeciálne okuliare, ochránite si tak zrak.
Neodopierajte si zlatistý odtieň pokožky po celý rok – nechajte ju vyžarovať nádherný lesk 365 dní v roku!

Charakteristika a technické údaje:
Malé domáce solárium na zdravé a pohodlné opaľovanie tváre a dekoltu
Jedinečný dizajn s 8 UVA trubicami
Časovač pre nastavenie požadovaného času opaľovania (max 30 minút)
Funkcia pamäte nastavení pre 4 osoby
Priestor pre uloženie kábla
Súčasťou balenia sú dva páry ochranných okuliarov
Rukoväť na prenášanie zariadenia
Rozmery (V x Š x H): 35 x 26 x 18 cm
Hmotnosť: 2,4 kg
Výkon: 125 W
Napájanie: 220-240 V
Vyrobené v Nemecku

Slnko je zdrojom života na Zemi. Svetlo a teplo slnka - ako každý vie zo zmeny ročných období a z dovolenkových skúseností - majú veľký vplyv na naše zdravie a našu fyzickú pohodu. Opaľovanie pokožky zvyšuje prirodzené sebavedomie a osobnú pohodu zdravým atraktívnym vzhľadom. Opaľovanie zároveň plní svoj biologický účel ochrany pokožky pred spálením slnkom - napr. pred dovolenkou.
Rozhodnite sa pre kvalitu Made in Germany: výroba prebieha výlučne v Bad Blankenburgu v Durínsku a podlieha pravidelným kontrolám kvality.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.