Halogénový žiarič Bimar HR 315

Značka: BIMAR

Halogénový žiarič Bimar HR315 s troma úrovňami vykurovacieho výkonu, rýchlo vykúri požadovanú miestnosť

39,99

O produkte: Halogénový žiarič Bimar HR 315

7ba9812c-8ec7-4596-a70d-97143f4876d7

Hlavný popis produktu

Halogénový žiarič Bimar HR315 s troma úrovňami vykurovacieho výkonu, rýchlo vykúri požadovanú miestnosť. Jeho halogénové lúče, pripomínajúce lúče slnečné, príjemne pôsobia zahrievaním na objekty v jeho blízkosti! Funkcia oscilácie zvyšuje účinnosť ohrevu vo vykurovanom priestore a k dispozícií je aj držadlo pre jednoduché prenesenie žiariča. Vyzbrojte sa na chladné mesiace rýchlym teplom!

Charakteristika a technické údaje:
3 halogénové vykurovacie články
Nastavenie výkonu: 0 / Eco (400 W) / Komfort (800 W) / Rýchly (1200 W)
Oscilácia s možnosťou vypnutia
Poistka pri prevrhnutí
Držadlo na prenesenie
Napájanie: 220 / 240 V, 50 / 60 Hz
Výkon: 1200 W
IP20
Rozmery: 36x47x26 cm
Hmotnosť: 1,25 kg

Infračervené žiarenie ohrievačov Bimar pozostáva z magnetických vĺn na frekvencii, ktorá je voľným okom neviditeľná, ale ktorú cítime ako teplo priamo na pokožke.
Frekvencia vĺn vyžarovaných uhlíkom a špeciálnymi halogénovými vyhrievacími článkami umožňuje našej pokožke pomocou kremenného prvku alebo obyčajnej halogénovej žiarovky absorbovať viac ako 4 -krát viac tepla ako u iných ohrievačov. Množstvo tepla vnímaného používateľom je teda v skutočnosti 4 -krát väčšie ako pri bežnom ohrievač

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.