Gymbeam d-manoza 90cps

1×90 kapsúl

Značka: GYMBEAM

D-Manóza je druh prírodného cukru vo forme praktických kapsúl. Prirodzene ho nájdeme v organizme, ale tiež napríklad v brusniciach alebo pomarančoch. Vo forme doplnkov stravy je táto látka najviac vyhľadávaná ľuďmi, ktorí trpia častými urologickými problémami a hľadajú spôsob, ako sa čo najlepšie starať o zdravie močových ciest. Vďaka rastlinnému zloženiu je navyše vhodná aj pre vegánov.

9,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gymbeam d-manoza 90cps 1×90 kapsúl

X81491

Hlavný popis produktu

D-Manóza obsahuje kapsuly s prírodným cukrom, ktorý je populárny u ľudí, ktorí sa chcú maximálne starať o zdravie močových ciest

D-Manóza je prírodný cukor v praktickej forme kapsúl. Prirodzene sa vyskytuje v organizme a niektorých druhoch ovocia, ako sú napríklad brusnice, jablká alebo pomaranče. Vďaka svojim vlastnostiam sa od iných druhov monosacharidov odlišuje. V tele sa totiž primárne nerozkladá na energiu. Môže sa tak dostať až do močovej trubice a mechúra, kde sa typicky prejavujú jeho unikátne schopnosti.

D-Manóza sa najčastejšie spája s pozitívnym vplyvom na škodlivé baktérie, ktoré môžu mať na svedomí urologické ťažkosti. Vďaka tomu je vo forme doplnkov stravy vyhľadávaná medzi ľuďmi, ktorí sa chcú maximálne starať o zdravie močových ciest. D-Manóza je čisto rastlinného pôvodu, a vďaka tomu je vhodná aj pre vegánov.

D-Manóza - GymBeam

D-Manóza a jej výhody

  • je prirodzene sa vyskytujúci monosacharid
  • v organizme sa primárne nerozkladá na energiu
  • je v praktickej forme kapsúl
  • má vegánske zloženie

Zloženie

D-Manóza, maltodextrín, protihrudkujúce činidlá (stearan horečnatý, oxid kremičitý), kremičitan horečnatý, želatínová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu 1-3 krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty3 kapsuly
D-Manóza 1500 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.