Gymbeam bakopa drobnolista 90cps

1×90 kapsúl

Značka: GYMBEAM

Bakopa drobnolistá je známe prírodné nootropikum v praktických kapsulách. Navyše patrí medzi účinné adaptogény, ktoré môžu pomôcť lepšie zvládať stres a psychické napätie. Obsahuje extrakt s účinnými bakozidmi. Tie sú populárne najmä medzi ľuďmi usilujúcimi sa o maximálnu podporu mozgových funkcií, ako je pamäť a sústredenie.

10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gymbeam bakopa drobnolista 90cps 1×90 kapsúl

X81471

Hlavný popis produktu

Bakopa drobnolistá patrí medzi nootropiká, ktoré sa užívajú s cieľom zlepšiť koncentráciu a psychický výkon

Bakopa drobnolistá vyniká svojim 50 % obsahom bakozidov. Radí sa medzi známe nootropiká, ktoré sa spájajú s radom blahodarných účinkov na organizmus. Vyhľadávajú ich najmä ľudia, ktorí sa usilujú o zlepšenie pamäte, myslenia, koncentrácie a ďalších mozgových funkcií.

Látky obsiahnuté v bakope sú spojené aj s vplyvom na nervové prenášače dopamín a serotonín, ktoré úzko súvisia s náladou a celkovou spokojnosťou. To je jeden z dôvodov, prečo táto rastlina tiež patrí medzi adaptogény. Tie sa najčastejšie spájajú s podporou psychickej odolnosti a lepším zvládaním stresu. Navyše má antioxidačné účinky a pomáha tak chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Bakopa drobnolistá je vo forme praktických kapsúl. V jednej dávke obsahuje účinné množstvo 150 mg bakozidov. Navyše má čisto rastlinné zloženie, a vďaka tomu je vhodná aj pre vegánov.

Bakopa drobnolistá - GymBeam

Bakopa drobnolistá a jej výhody

  • je prírodné nootropikum
  • obsahuje extrakt z rastliny bakopy drobnolistej (Bacopa monnieri)
  • v jednej dávke obsahuje 150 mg bakozidov
  • patrí medzi adaptogény
  • má antioxidačné účinky
  • je vo forme praktických kapsúl
  • je vhodná pre vegánov

Zloženie

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), bakopa extrakt (Bacopa monnieri) (list) (50 % bakozidy), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 2 kapsuly *RI
Bakopa extrakt (Bacopa monnieri) 300 mg **
- Bakozidy 150 mg 150 mg **

**Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.