GripVis pastilky

1x20 ks, na prevenciu a podporu liečby prechladnutí a ochorení podobných chrípke

Značka: GRIPVIS

Zdravotnícka pomôcka vo forme pastiliek určená na prevenciu a podporu liečby prechladnutí a ochorení podobných chrípke a na zvlhčovanie sliznice ústnej dutiny a hrdla. Pre dospelých a deti od 6 rokov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

7,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GripVis pastilky 1x20 ks, na prevenciu a podporu liečby prechladnutí a ochorení podobných chrípke

X54556 ADC

Zdravotnícka pomôcka vo forme pastiliek určená na prevenciu a podporu liečby prechladnutí a ochorení podobných chrípke a na zvlhčovanie sliznice ústnej dutiny a hrdla. Pre dospelých a deti od 6 rokov.

  • Na prevenciu a podporu liečby vírusových infekcií horných dýchacích ciest.
  • Na zvlhčovanie ústnej dutiny a hrdla, napríklad pri vydychovaní suchého vzduchu alebo  v prípade kašľa alebo zachrípnutia.
  • Na prevenciu a podporu liečby všetkých ťažkostí vyplývajúcich zo suchej a/alebo podráždenej sliznice ústnej dutiny alebo hltana.

Pastilky vytvárajú zvlhčujúci ochranný film (tenkú vrstvu), ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu proti vírusom. Okrem toho látky v nich obsiahnuté nešpecificky obaľujú vírusy spôsobujúce prechladnutie a tak zabraňujú ich adhézii (prichyteniu) na sliznicu. Tým sa znižuje rozmnožovanie a šírenie vírusov spôsobujúcich prechladnutie.

Neobsahujú laktózu ani lepok. Súčasťou zloženia tiež nie sú analgetiká (liečivá tlmiace bolesť), konzervačné látky ani látky živočíšneho pôvodu. Obsahujú izomalt, takže ich môžu používať aj diabetici.

Zloženie: 10 mg karagenanu iota (Carragelose), izomalt, žlté farbivo a príchute (medová, mentolová, citrónovo-mätová). Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Pastilky sa cmúľajú niekoľkokrát denne podľa individuálnej potreby, zvyčajne 3 až 6x. Celkový počet pastiliek však nemá prekročiť 6 za deň, pretože inak sa môžu objaviť hnačky.
Ak je to potrebné, pastilky sa môžu používať dlhodobejšie (maximálne 30 dní).

Upozornenie: Na lokálne použitie. Nepoužívať v prípade známej precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku. Ak príznaky pretrvávajú, je potrebné vyhľadať lekára. Jedna pastilka zodpovedá 0,1 chlebovej jednotke (jedna chlebová jednotka zodpovedá 12 g stráviteľných sacharidov). Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí! Uchovávajte pri teplote do 25 °C. Chráňte pred svetlom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.