GreenFood Nutrition Zero Butter Pean coko 400g

1×400 g

Jemný krém z arašidov najvyššej kvality z Argentíny s tmavou belgickou čokoládou. Zero Butter neobsahuje soľ, ani palmový olej. Obsahuje množstvo vitamínov a proteínov. Okrem proteínov obsahuje aj zdravé tuky - mononenasýtené a polynenasýtené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Vďaka vynikajúcej orieškovej chuti je Zero Butter zdravou alternatívou k bežným pochúťkam plných cukru a palmového oleja. Zero Butter je skvelé v kombinácii s palacinkami alebo kašou. GreenFood Zero Butter v bodoch: - Bez lepku, farbív a konzervantov - Vysoký obsah vlákniny - Bez palmového oleja či iných prímesí - Obsahuje belgickú čokoládu najvyššej kvality. - Obsahuje arašidy najvyššej akosti pôvodom z Argentíny. - Chuť kvality, do ktorej sa zamilujete

6,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Zero Butter Pean coko 400g 1×400 g

X59116

Hlavný popis produktu


Balenie: 400g
Zloženie: arašidy 75%, čokoláda tmavá 25% (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, sójový lecitín, prírodná vanilková aróma)

Výživové údaje v 100 g
Energetická hodnota (kJ) 2442
Energetická hodnota (kcal) 584
Tuky 46 g
- z toho nasytené mastné kyseliny 9,7 g
Sacharidy 23,2g
- z toho cukry 11,9 g
Vláknina 8,8 g
Bielkoviny 20,9 g
Soľ 0 g

Upozornenie pre alergikov: obsahuje arašidy a výrobky z nich, sóju a výrobky z nej, príp. krížová kontaminácia: suché orechy a výrobky z nich (mandle, lieskové a vlašské orechy, ...)

Upozornenie na obale:
Skladujte v suchu a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Teplota 15 - 30 ° C (Za špecifických podmienok sa môže pri nižšej teplote ako 15 ° C zraziť kakaové maslo obsiahnuté v čokoláde - objavia sa malé biele "bodky". Tento jav nemá vplyv na chuť ani trvanlivosť produktu a po zahriatí zmizne .) Prípadný sediment na povrchu nie je závadou, jedná sa o prirodzený jav. Pred konzumáciou premiešajte.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.