GreenFood Nutrition Low Sugar Oat Mash cocoa

1×500 g, kaša

GreenFood Nutrition LOW SUGAR Rýchla kaša je bez lepku a laktózy. Je založená komplexných sacharidoch, ktoré majú nízky glykemický index a energia sa z nich uvoľňuje pomalšie. Zasýti nás teda na dlhšiu dobu a zároveň pomáha krotiť chute na sladké v neskorých popoludňajších hodinách

8,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Low Sugar Oat Mash cocoa 1×500 g, kaša

X024376

Hlavný popis produktu

Kaša má nízky obsah cukru, živiny v nej sú v optimálnom pomere bez nežiaduceho vysokého obsahu tukov, ktorý je mnohokrát súčasťou Low Sugar potravín. O vysokej kvalite LOW SUGAR Rýchlej kaše GreenFood Nutrition hovorí nielen použitie surovín najvyššej kvality, ale aj sladenie kaše iba prírodnými sladidlami s nízkym glykemickým indexom - Erythritolom a Nutrizom.
Erythritol je vyrábaný fermentáciou glukózy = 100% prírodné sladidlo. Má glykemický index je 0, preto neovplyvňuje hladinu cukru v krvi. Jeho obsah v strave je spojený s radom účinkov ako podpora správnej funkcie tráviaceho traktu. Jeho hlavné účinky v tráviacom trakte sú prebiotické pôsobenie. Nespôsobuje hnačky, nespôsobuje zubný kaz. Je vhodný pre diabetikov, vegetariánov, vegánov, celiakov i k redukcii telesnej hmotnosti.
Nutriz má certifikáciu HALAL a KOSHER. Nutriz je patentovaná, stabilizovaná zmes sušeného ryžového sirupu, ryžového škrobu a ryžovej múky. Je vhodný pre vegetariánov, vegánov, osoby trpiace laktózovou intoleranciou, celiakov, alergikov.

Greenfood LOW SUGAR Rýchla kaša bez lepku a laktózy v bodoch:
- Neobsahuje mlieko
- Rýchla príprava
- Bez lepku a laktózy
- Obsahuje iba prírodné sladidlá
- Pre vegánov a vegetariánov
- Bez konzervantov, chemických farbív a stabilizátorov

Balenie: 500 g
Počet porcií: 10
Návod na prípravu: 50g (3 kopcovité polievkové lyžice) zalejte potrebným množstvom horúcej vody (Odporúčame 100-120 ml), dobre premiešajte a nechajte 2 minúty stáť. Množstvo vody prispôsobte podľa požadovanej hustoty kaše.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.