GreenFood Nutrition Beta Glucan 60cps

1×60 cps

Beta glukány sú prírodné polysacharidy, ktorých vlastnosti súvisia s imunitnými bunkami. Beta-glukány z húb (z hlivy ustricovej) možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na posilnenie imunity a obrany horných dýchacích ciest. Beta-glukány z húb majú schopnosť modulovať imunitný systém. Pretože predstavujú súčasť potenciálnych patogénnych organizmov, sú tele sú označované za nevlastné, cudzorodé látky. Reakciou tela je produkcia antimikrobiálnych chrániacich peptidov. Čistota použitého extraktu z hlivy ustricovej je 99,9%. Beta Glucan vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - posilnenie imunity - horné dýchacie cesty

11,39
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Beta Glucan 60cps 1×60 cps

X59096

Hlavný popis produktu

Balenie 60 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 60 dní
Odporúčané denné dávkovanie: 1 kapsula 1x denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke 1 kapsula *RHP
Beta glukány z hlivy ustricovej (Beta-1,3/1,6-glucan) 500 mg  

*RHP - referenčná hodnota príjmu

Zloženie:
Beta glukány z hlivy ustricovej (koncentrácia 25%), rastlinná kapsula z hypromelózy, pridané látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie na obale: Doplnok stravy s beta glukány, rastlinným extraktom, vitamínmi a minerálmi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. V tehotenstve a pri dojčení je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Neobsahuje: obilniny obsahujúce lepok, kôrovce a výrobky z nich, vajcia a výrobky z nich, ryby, arašidy, sójové bôby, mlieko a výrobky z nich, orechy, zeler, horčicu, sezamové semená, vlčí bôb, mäkkýše a výrobky z nich, oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l.

Alergény:  Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO:  Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.