GRASS Fed Collagen Forte

1×250 g, doplnok výživy

Výživový doplnok v práškovej forme. Obsahuje kolagén a vitamín C.

16,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GRASS Fed Collagen Forte 1×250 g, doplnok výživy

X014798

Hlavný popis produktu

Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože, zubov.
Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a zníženiu miery únavy a vyčerpania.
Zloženie: hovädzí hydrolyzovaný kolagén (v kvalite Grass-Fed = iba zo zvierat pasených v prírode), Acerola extrakt (z plodov Malpighia glabra L., obsahuje 17% prírodného vitamínu C)

Zloženie v 1 dávke 5g: hydrolyzovaný kolagén 4850 mg, Acerola extrakt 150 mg, z toho prírodný vitamín C 25 mg 31,25%*, *% referenčná hodnota príjmu

Použitie
Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode).Podávanie deťom mladším ako 3 roky je kontraindikované.
Dávkovanie: Odporúča sa užívať 1 dávku denne (=1odmerka, 5g). Prášková zmes sa rozmieša v studenej vode alebo v studenom nápoji. Nespotrebovaný nápoj je potrebné uložiť v chlade (5ºC) a spotrebovať do 24 hodín. Pred použitím vždy dobre premiešať.

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od 5 do 25 ºC.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.