GELADRINK FAST cps 360

1×360 cps, kĺbová výživa

Značka: GELADRINK

Kolagénna bielkovina prispieva k normálnej funkcii pohybového aparátu a chráni kĺbové a pohybový systém.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

44,99
Doprava zadarmo

O produkte: GELADRINK FAST cps 360 1×360 cps, kĺbová výživa

X70597

Hlavný popis produktu

Vďaka špeciálnej kombinácii aktívnych látok už po jednom týždni užívania možno pozorovať úľavu od bolesti. Dodáva kostiam, chrupavkám, šlachám a väzom vyváženú kombináciu všetkých potrebných látok. GELADRINK FAST je doplnok stravy určený pre zdravých ľudí, ktorí namáhajú a preťažujú svoj pohybový aparát športom, fyzickou prácou, sedavým zamestnaním alebo nadváhou. Tablety sú svojím zložením vhodné tiež pre seniorov.

Zloženie:

GELADRINK FAST má významný ochranný vplyv a je určený na dlhodobú výživu a vitalizáciu pohybového aparátu. Kolagénne peptidy a kolagénna bielkovina stimulujú bunky a zvyšujú tvorbu kĺbového kolagénu o 100%. GELADRINK FAST obsahuje živicu zo stromu Boswellia serrata, ktorá je bohatá na boswellovej kyseliny, známe pre svoj blahodarný vplyv na kosti a kĺby. Bez glutenu, sacharózu a cholesterol.

Hydrolyzovaná kolagénne bielkovina (79%), Boswellia serrata extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát), extrakt z pestreca mariánskeho, vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid ), foláty - kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová, glukonát meďnatý, spojivo: stearan horečnatý, L-seleno-metionín, želatína, farbivo: oxid titaničitý.

Balenie:

360 kapslí

Dávkovanie:

Dospelí 12 kapsúl denne, najlepšie po jedle. Pri väčších ťažkostiach je vhodné trvalé užívanie, inak dvojmesačné kôra trikrát ročne.

Ďalšie dôležité informácie:

• neprekračujte dennú odporúčanú dávku • ukladajte mimo dosahu detí • nie je určený ako náhrada pestrej stravy


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.