GASTROVAL HEPAR FORMULA

1×30 cps, výživový doplnok na regeneráciu pečene

Značka: VALENTIS

GASTROVAL HEPAR je výživový doplnok, ktorý pomáha pri ochrane a regenerácii pečene. Obsahuje vysoko koncentrovanú rastlinnú receptúru špeciáne vyvinutú pre pomoc pečeni.

13,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GASTROVAL HEPAR FORMULA 1×30 cps, výživový doplnok na regeneráciu pečene

X011196

Hlavný popis produktu

Gastroval Hepar je výživový doplnok, ktorý pomáha pri ochrane, regenerácii a detoxikácii pečene. Obsahuje vysoko koncentrovanú rastlinnú receptúru špeciálne vyvinutú odborníkmi pre pomoc pečeni.
Účinné látky prípravku:
Kurkuma, nazývaná aj ako „žlté zlato“, sa od pradávna používa nielen ako korenie, ale aj ako liek na rôzne ochorenia. Dlhoročné skúsenosti a výskumy ukazujú, že kurkuma pomáha udržiavať normálnu funkciu pečene a normálnu hladinu pečeňových lipidov. Podzemky kurkumy obsahujú približne 235 zložiek, z ktorých najdôležitejšia je kurkumín. Štúdie potvrdili silné protizápalové, detoxikačné a antikarcinogénne vlastnosti kurkumínu.

Piperín je alkaloid, ktorý podľa výsledkov štúdie zvyšuje vstrebávanie kurkumínu z kurkumy až 20-násobne. Pomáha udržať normálne trávenie a telesnú hmotnosť

Silymarín z ostropestreca mariánskeho - Ostropestrec mariánsky pomáha udržiavať normálnu funkciu pečene. V posledných desaťročiach sa uskutočnilo veľa štúdií so silymarínom a výskumy pokračuj. Dokazujú, že silymarín pomáha chrániť pečeňové bunky pred škodlivými látkami a pomáha regenerovať bunky pečene.

Nechtík lekársky je známa bylina, ktorej priaznivé účinky na naše zdravie oceňovali aj naši predkovia. Účinne pomáha pri ochoreniach a zápale pečene, žlčníka a žlčníkovom záchvate, či vredoch v žalúdku, dvanástniku a črevách.
Skorocel kopijovitý má výrazné vylučovacie a detoxikačné schopnosti, podporuje funkciu pečene, odstraňuje kŕče, upokojuje trávenie, odporúča sa pri ochoreniach pečene.
Prášok z koreňa pivonky a listy žihľavy násobia priaznivé účinky prípravku a pomáhajú udržiavať normálnu činnosť čriev a sú dlhodobo oceňované kvôli ich zdraviu prospešným účinkom.

GASTROVAL HEPAR FORMULA sa odporúča užívať:
- ako podpora pri ťažkostiach v súvislosti s pečeňovými ochoreniami
- ľuďom, ktorí chcú detoxikovať svoj organizmus a zlepšiť funkciu pečene - tento produkt je vhodný aj pre ľudí, ktorí konzumujú veľa rýchlych a mastných jedál, užívajú veľa liekov alebo nadmerne veľa alkoholu
- ľuďom s vysokou hladinou cholesterolu, ktorí hľadajú pomoc k predpísanej liečbe od lekára
- pre ochranu pečene pred oxidačným poškodením a pre regeneráciu buniek pečene
- pre udržiavanie zdravej hladiny pečeňových lipidov
Dávkovanie a spôsob použitia:
Dospelí a deti od 12 rokov užívajú 1 kapsulu denne počas jedla. Zapiť malým množstvom vody.
Upozornenia:
Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ak máte žlčové kamene, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom. Pestrá a vyvážená strava sú dôležité pre vaše zdravie. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Zloženie (1 kapsula 0,44 g):

Extrakt zo semien Ostropestreca mariánskeho 122,5 mg, z toho silymarín 90 mg

Extrakt z koreňa Kurkumy  100 mg, z toho kurkumín 70 mg

Prášok z koreňa Pivónie čínskej 25 mg

Extrakt z kvetov Nechtíka lekárskeho 25 mg

Skorocel kopijovitý extrakt 25 mg

Pŕhľava dvojdomá prášok z listov 10 mg

Extrakt zo semien čierneho korenia 2,5 mg, z toho piperín 2,4 mg


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.