Garnier textilná maska na pery

1×5 g

Značka: GARNIER
  • Vyplňujúca textilná maska na pery s výťažkom z čerešne a pantenolom. Pre vyplnené, hydratované a vyhladené pery už za 15 minút.
2,89
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Garnier textilná maska na pery 1×5 g

X54274

Hlavný popis produktu

Pleťová maska obohatená o extrakt z čajovníka a kyselinu salicylovú. Viditeľne čistí, zmenšuje póry, vyhladzuje a zmatňuje pleť*. Na mastnú pleť s nedokonalosťami.

*Spotrebiteľský test - 55 žien po 1 použití.

Výhody :

Viditeľne čistí, zmenšuje póry

Vyhladzuje a zmatňuje pokožku

Vhodné pre mastnú pleť s nedokonalosťami

Výsledok :

Pleť je viditeľne čistá a vyhladená.

APLIKÁCIA:

1. Rozložte masku. Jemne naneste na vyčistenú tvár. Prispôsobte sa svojej tvári. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom masku odstráňte. Zvyšky prípravku vmasírujte do tváre a dekoltu alebo odstráňte pomocou vatového tampónu. 

Zloženie:

AQUA / VODA - GLYCERÍN - NIACINAMID - KYSELINA SALICYLOVÁ - GLYCERYL IZOSTEARÁT - HYDROXYACETOFENÓN - DIKAPRYLKARBONÁT - HYDROXID DRASELNÝ - CETYLALKOHOL - HEXYLDEKANOL - PEG- 100 STEARÁT - GLYCERYL STEARÁT - POLYAKRYLOYLDIMETYLTAURÁT AMÓNNY - XANTÁNOVÁ GUMA - KYSELINA CITRÓNOVÁ - ACETYL DEKANOL - KYSELINA STEAROVÁ - KYSELINA PALMITOVÁ - HYALURONÁT SODNÝ - PARFUM / VÔŇA - KYSELINA KAPRYLOYLSALICYLOVÁ - KYSELINA MYRISTOVÁ - BENZYL SALICYLÁT - LIMONÉN - EXTRAKT Z LISTOV MELALEUCA ALTERNIFOLIA / EXTRAKT Z LISTOV ČAJOVNÍKA - TOKOFEROL - EXTRAKT Z LISTOV EUKALYPTU GLOBULUS (F. I.L. C265534/2).


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.