Fytofontana Aurecon PEROXID UŠNÉ KVAPKY

1×10 ml, ušné kvapky

Značka: AURECON

Ušné kvapky vhodné pre každodennú hygienu.

6,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Fytofontana Aurecon PEROXID UŠNÉ KVAPKY 1×10 ml, ušné kvapky

X13489 ADC

Hlavný popis produktu

Nadmerný ušný maz je dosť rozšírený, avšak zvyčajne sa dá ľahko odstrániť, použitím kvapiek na odstránenie ušného mazu.

Aurecon ušné kvapky s peroxidom účinkujú tak, že zmäkčujú a rozkladajú ušný maz na drobné čiastočky, ktoré je možné z ucha jednoducho odstrániť. V mnohých prípadoch by ich použitie malo zabrániť potrebe použiť striekaciu injekciu.
Aurecon ušné kvapky s peroxidom obsahujú 5% urea hydrogen peroxide ako účinnú látku. Aktívna látka pôsobí tak, že zmäkčuje stvrdnutý ušný maz a rozkladá ho na drobné šupinky. Takisto obsahuje sodium hydroxide a glycerol.

Prípravok Aurecon ušné kvapky s peroxidom je číry, hustý roztok. Má jedinečnú formuláciu s dvojitým účinkom, ktorá zmäkčuje stvrdnutý ušný maz a jemne uvoľňuje kyslík uľahčujúci odstránenie mazu.

Spôsob použitia

1. Nakloňte hlavu na stranu a do zvukovodu nakvapkajte 3-5 kvapiek.
2. Zotrvajte v tejto polohe 5-6 minút a potom dôkladne vyčistite ucho vreckovkou.

Po použití si umyte ruky.
Opakujte 1-2x denne, ak je to potrebné, po dobu približne 3-4 dní, kým nezmiznú symptómy.

Upozornenie: Počas použitia sa môže vyskytnúť dočasný pocit bublania v uchu.
Nepoužívajte v prípade, že váš ušný bubienok je alebo bol poškodený. Nepoužívajte v prípade citlivosti na ingrediencie, v prípade, že trpíte závratmi, alebo ak mávate iné poruchy v súvislosti s ušami (bolesť, tlak, zápal, infekcia alebo hučanie v ušiach) alebo ak máte v uchu nejaký predmet. V normálnych prípadoch Aurecon ušné kvapky s peroxidom nedráždia, avšak v zriedkavých prípadoch sa môžu naskytnúť bolestivé vedľajšie účinky, predovšetkým pokiaľ bola poškodená, nalomená, zapálená alebo infikovaná citlivá vnútorná stena ucha, kedy môže byť použitie kvapiek bolestivé. Pokiaľ máte pochybnosti alebo ste mali v minulosti vážnejšie ušné problémy, navštívte lekára pred použitím. Predíďte kontaktu s očami. V prípade náhodného kontaktu s očami, okamžite umyte oči vodou; vyplachujte ich po dobu 10-15 minút, pričom držte viečka očí roztiahnuté od seba a zabráňte preniknutiu prípravku do druhého oka. Pokiaľ sa počas použitia objaví podráždenie alebo bolesť, alebo ak symptómy pretrvávajú, prerušte ošetrovanie a poraďte sa so svojím lekárom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.