FURminator Dual Brush

1×1 ks, obojstranná kefa pre starostlivosť o srsť.

Značka: FURMINATOR

Kombinovaný kefa pre starostlivosť o srsť FURminator sú dva kefy v jednom. Tvrdé zuby a jemné štetiny starajú o srsť, uhladzujú ju a zaisťujú jej lesk. Používajte 5 až 10 minút denne. Každodenná starostlivosť o srsť zvyčajne zahŕňa kefovanie, česanie a rozčesávanie srsti a odstraňovanie plstnatých žmolkov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

11,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FURminator Dual Brush 1×1 ks, obojstranná kefa pre starostlivosť o srsť.

X82897

Hlavný popis produktu

V rámci systému FURminator Ultimate Hair Reduction System na pravidelnú starostlivosť o vlasy ich v tejto fáze vyčesávame. Každodenné kefovanie udržiava srsť zdravú, lesklú a jemnú tým, že rovnomerne rozvádza kožný maz po koži a srsti. Niekedy sa v srsti objavia plstnaté rohože, ktoré je potrebné odstrániť.Ak sa staráte pravidelne, celý proces trvá len niekoľko minút. Denná starostlivosť je dôležitá, pretože uľahčuje strihanie, ktoré sa vykonáva raz týždenne. Pri pravidelnom kefovaní a česaní sa v srsti nenachádza toľko chumáčov a rohoží, ktoré by mohli sťažovať strihanie.

Pri každodennom kefovaní môžete tiež skontrolovať zviera a jeho kožu, či sa pod srsťou nenachádzajú hrbolčeky alebo modriny.Ak má vaše zviera niektorý z týchto problémov, počkajte so starostlivosťou a najprv navštívte veterinára. Kombinovaná kefa FURminator sú dve kefy v jednej. Tvrdé zuby a mäkké štetiny sa starajú o srsť, vyhladzujú ju a dodávajú jej lesk. Používajte denne 5 až 10 minút ako jeden z krokov systému FURminator Ultimate Hair Reduction System na pravidelnú starostlivosť. Strana s kančími štetinami (mäkká strana) je univerzálny nástroj, ktorý možno použiť na psy s väčšinou typov srsti.

Používa sa na odstraňovanie nečistôt a vyhladzovanie srsti, aby bola lesklá a jemná.Kovové zuby (tvrdá strana) sú skvelé na úpravu a rozčesávanie dlhej srsti, odstraňovanie nečistôt a masáž kože domáceho maznáčika. Srsť môžete kefovať kedykoľvek, za sucha aj za mokra.Kefovanie môžete vykonávať samostatne alebo s ďalšími produktmi, ako je FURminator Dry Anti-Shedding Spray alebo FURminator Anti-Shedding Shampoo. Kefovanie tiež uľahčuje týždennú úpravu srsti pomocou hrabla FURminator, pretože srsť je zbavená zamotanín a žmolkov.Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte kombinovanú kefu FURminator každý deň 5 až 10 minút. Skutočný čas používania sa však môže líšiť v závislosti od plemena zvieraťa a stavu a hustoty jeho srsti.V období silného liahnutia môže byť potrebné používať kombinovanú kefu častejšie.

To isté platí, ak srsť obsahuje veľké množstvo nečistôt alebo žmolkov.Pri úprave srsti sa uvoľňuje veľké množstvo chlpov a nečistôt, preto odporúčame úpravu na povrchu, ktorý sa ľahko čistí, napríklad na podlahe alebo vonku.Je dôležité vybrať miesto, kde sa váš domáci miláčik cíti pohodlne a bezpečne. Pokyny: Nájdite si pokojné miesto na čistenie, kde môžete so svojím domácim miláčikom pohodlne sedieť. Neponáhľajte sa.Jemne prechádzajte rukami po srsti v smere rastu chlpov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.