FURminator Collection

1×1 ks, ručný zberač chlpov

Značka: FURMINATOR

Zberač chlpov FURminator odstraňuje zvieracie chlpy z oblečenia, nábytku a tkanín. Používajte podľa potreby - pokojne aj každý deň.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

22,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FURminator Collection 1×1 ks, ručný zberač chlpov

X82896

Hlavný popis produktu

Chlpy domácich miláčikov vypadávajúce na podlahu, nábytok, oblečenie alebo do auta môžu byť nepríjemné.FURminator ponúka celý rad pomôcok na starostlivosť, ktoré pomáhajú znižovať vypadávanie chlpov a tiež pomáhajú odstraňovať vypadané chlpy v domácnosti. Tieto zberače možno použiť na všetky povrchy vrátane nábytku, posteľnej bielizne, kobercov a sivých rohoží v autách.Nelepia sa, takže ich môžete používať opakovane.

Môžu sa používať na väčšinu typov srsti, dlhú alebo krátku, hustú alebo jemnú, a na väčšinu typov zvierat, ktoré línajú. Tieto nástroje môžete používať podľa potreby, dokonca každý deň.Sú vhodné aj na čistenie po úprave srsti zvieraťa, pretože aj pri česaní alebo strihaní sa uvoľňuje veľa chlpov. FURminator odstraňuje chlpy domácich zvierat z oblečenia, nábytku a tkanín. Používajte ako jeden z krokov systému FURminator Ultimate Hair Reduction System podľa potreby, aj každý deň.

Nástroj ich začne vyberať. Môžete ho použiť na oblečenie, nábytok, tkaniny, ako sú posteľné obliečky, koberce, šediny v autách a iné povrchy. Otáčajte gombíkom zberača FUR, aby sa chlpy zachytili v zásobníku. Keď je zásobník plný chĺpkov, stlačením tlačidla ho otvorte.Stačí odstrániť chĺpky zo zásobníka, zatvoriť nástroj a pomocou valčeka môžete opäť odstraňovať chĺpky, kým nebude povrch úplne čistý a bez chĺpkov.

- Valec nadvihuje a zbiera vlasy - Zásobník na vlasy zachytáva vlasy.

- Rukoväť ErgonoGrip s protišmykovou úpravou poskytuje maximálnu kontrolu počas používania.

- Otočením gombíka zachytíte vlasy.

- Od výrobcov originálnych hrablí FURminator na rozčesávanie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.