FURminator Bathing Brush

1×1 ks, kefa na kúpanie pre psy a mačky

Značka: FURMINATOR

Kúpeľová kefa FURminator pomáha udržiavať srsť lesklú. Používajte na mokrú srsť raz mesačne pri kúpaní vášho domáceho maznáčika. Pravidelné používanie šampónu a kondicionéru udržiava kožu a srsť zdravú a zároveň znižuje lízanie.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

9,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FURminator Bathing Brush 1×1 ks, kefa na kúpanie pre psy a mačky

X82894

Hlavný popis produktu

Kúpelová kefa FURminator pomáha udržiavať srsť lesklú. Používajte na mokrú srsť raz mesačne pri kúpaní vášho domáceho maznáčika. Pravidelné používanie šampónu a kondicionéru udržiava kožu a srsť zdravú a zároveň znižuje lísanie.Počas kúpeľa jednoducho naneste a vmasírujte prémiový šampón FURminator na celé telo zvieraťa a po 5 až 10 minútach opláchnite. Potom použite prémiový kondicionér FURminator na uvoľnenie podsady a vyživenie srsti. Opäť vmasírujte do srsti a po 5 až 10 minútach opláchnite. Pri kúpaní zvieraťa používajte novú kefu na kúpanie FURminator, aby sa srsť udržala lesklá.

Štetiny rozčesávajú srsť a pomáhajú šampónu alebo kondicionéru preniknúť do pokožky. Kefa do kúpeľa FURminator pomáha udržiavať srsť lesklú. Používajte raz mesačne pri kúpaní mokrej srsti ako jeden zo štyroch krokov systému FURminator Ultimate Hair Reduction System. Kefa do kúpeľa sa dá použiť na väčšinu srsťových zvierat.Má jemné zuby, takže ju môžete použiť aj na zvieratá s citlivou pokožkou. Používajte bežne pri každom umývaní šampónom, ideálne raz za mesiac.

Používajte len na mokrú srsť. Ak používate kondicionér, naneste ho po umytí šampónom alebo použite inú kefu na kúpanie naplnenú šampónom. Pokyny. Rovnako ako pri bežnom kúpeli, zviera dôkladne namočte a masírujte jeho srsť a pokožku pomocou kefy na kúpanie. Stlačením tlačidla aplikujte prípravok na srsť.Nástroj rozčeše srsť a šampón a kondicionér sa rovnomerne vmasírujú do srsti a na pokožku. Postupujte podľa pokynov na šampóne alebo kondicionéri a normálne ho opláchnite

- Otvorte zásobník a naplňte ho šampónom alebo kondicionérom FURminator®

- Stlačením tlačidla naneste prípravok na srsť

- Zuby rozčešú srsť, aby šampón alebo kondicionér ľahšie prenikol do kože

- Používajte kedykoľvek ako jeden z krokov systému FURminator® Ultimate Hair Reduction System

- od výrobcov originálnych hrebeňov FURminator®.

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.