FROSCH Čistič na kuchyne s prírodnou sódou

1×500 ml, čistiaci prostriedok

Značka: FROSCH

Čistí rýchlo a dôkladne aj ťažko odstrániteľné nečistoty a zaschnuté vrstvy mastnoty v kuchyni aj na všetkých umývateľných plochách v domácnosti.

4,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FROSCH Čistič na kuchyne s prírodnou sódou 1×500 ml, čistiaci prostriedok

X46641

Hlavný popis produktu

Frosch čistič na kuchyne s prírodnou sódou predstavuje ideálnu kombináciu dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti, a zároveň je šetrný k ľuďom a životnému prostrediu vďaka obsahu prírodných látok. Rýchlo a dôkladne čistí aj ťažko odstrániteľné nečistoty a zaschnuté vrstvy mastnoty v kuchyni a na všetkých umývateľných plochách v domácnosti.

Čistí rýchlo a dôkladne aj ťažko odstrániteľné nečistoty a zaschnuté vrstvy mastnoty v kuchyni aj na všetkých umývateľných plochách v domácnosti. Účinne pôsobí vďaka obsahu prírodnej sódy, preto je ideálny na použitie v kuchyni a tiež v blízkosti potravín.

Použitie: Uzáver rozprašovača otočiť doľava tak, aby symbol pre otvorenie smeroval hore. Nastriekať na znečistenú plochu, nechať krátko pôsobiť, pretrieť vlhkou handričkou alebo umyť a na záver vysušiť suchou handrou. 

Zloženie: Aqua, Sodium Carbonate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Bicarbonate, Laureth-7, Phenoxyethanol, Tetrasodium Glutamate diacetate, Parfum, Styrene / Acrylates Copolymer, Colorant


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.