FitStream 220g Mandle a arašidy v karameli so sezamom

1×220 g

Značka: FITSTREAM

Najlepšia maškrta chutná a vhodná pre dospelých, ba dokonca i pre deti do školy či na tréning! To sú mandle a arašidy v karameli so sezamom, ktoré sú nielen chutné, ale aj zdravé.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

9,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FitStream 220g Mandle a arašidy v karameli so sezamom 1×220 g

X69833

Hlavný popis produktu

Hľadáte, čo by ste si mohli vziať do práce ako zdravú desiatu? Prípadne chystáte deťom desiatu do školy, či olovrant do družiny a chceli by ste im dopriať nielen čosi chutné, ale aj výživné a pre ich zdravie prospešné? Potom viac nepremýšľajte a skúste mandle a arašidy v karameli so sezamom, ktoré si nielen Vy, ale aj Vaše deti rozhodne obľúbia. U nás ich dokonca nájdete v prémiovej kvalite. Už jedna lyžica mandlí a arašidov so sezamom pridaných do Vášho jedálnička, Vám dodá dennú dávku potrebných nutričných látok a minerálov.

SKVELÉ ZLOŽENIE
V zložení tohto produktu nájdete mandle a arašidy, cukor, sezam a zmes korenia. Navyše obsahuje množstvo bielkovín, vlákniny a vitamínov, ktoré sú pre telo maximálne prospešné. Hoci obsahuje cukor, ide o zdravý pokrm, ktorý Vás dostatočne zasýti bez potreby vyjedať iné sladkosti, ako je to napríklad pri iných nezdravých cukrovinkách.

DOCHUTENIE KAŠE
Hoci sa často mandle s arašidami v karameli so sezamom jedávajú samostatne ako náhrada za cukrovinky alebo nezdravé sladkosti či snacky, určite skúste ovsenú, ale pokojne aj krupičnú kašu ozvláštniť týmito sezamovo-karamelovými orechami. Spravíte tak z obyčajnej kaše výbornú pochúťku, ktorá v kombinácii napríklad s čakankovým alebo javorovým sirupom bude hotová “bomba” pre jazyk.

NÁHRADA ZA KALORICKÝ ZÁKUSOK
Máte chuť na zákusok k čaju alebo káve, ale bojujete sami so sebou? Vaše telo si žiada čosi pod zub, ale odrádzajú Vás vysoké kalórie Vášho obľúbeného zákusku? Skúste koláč vymeniť za mandle a arašidy v karameli so sezamom. Jednak si zvolíte oveľa zdravšiu alternatívu a na druhej strane ich zjete rozhodne v menšom množstve, ako keby ste si dopriali veľký a navyše kalorický zákusok.

POHOSTENIE PRE KOLEGOV
S týmto určite zabodujete! Máte v práci zaužívané spoločné raňajky alebo chystáte pohostenie pre kolegov? Čo takto im spraviť ochutnávku zdravých, chutných, rôznorodých a vyvážených pokrmov? Okrem mandlí a arašidov v karameli a sezame, lyofilizovaného ovocia, údených kešu či mandlí, môžete zvoliť na ochutnávku i napríklad chrumkavé arašidové maslo. Nielenže to bude čosi nové a najmä inovatívne, ale aj chutné, zdravé, zaujímavé a inšpiratívne.

SUPERPOTRAVINA, SUPERLIEK
Sezam je potravina, ktorá má bohatú históriu. Používal sa už v starovekom Egypte a v Indii a to nielen do kuchyne, ale aj ako liek. Práve sezam bol označovaný za superliek. Dnes prenikol už i do našich zemepisných šírok a často sa používa v rôznych receptoch i dezertoch. Sezam patrí medzi olejnaté rastliny a má liečivé účinky. Posilňuje zdravie obličiek, pečene a žlčníka, kvalitu zubov a kostí a taktiež zlepšuje trávenie.

SKVELÁ KOMBINÁCIA PRE ZDRAVÉ TELO
Práve kombinácia orechov, akými sú mandle a arašidy, spolu so sezamom, je naozaj vhodný pokrm ak potrebujete telu doplniť minerály, vitamíny, živiny a zasýtiť telo. Sebe dodáte potrebnú energiu a navyše orechy v karameli a sezame nezaťažia Váš žalúdok, čím sú vhodné aj pred tréningom alebo športovou aktivitou.

ODBÚRAVAJÚ STRES
Môže to znieť neuveriteľne, ale ak Vás trápi stres, skúste zaradiť v takýchto chvíľach do jedálnička mandle a arašidy v karameli so sezamom. Pomôžu Vám zlepšiť náladu a odbúrať nervozitu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.